У Луцьку пройде ніч романтичного кіно

У Луцьку пройде ніч романтичного кіно

У суботу, 17 лютого, бібліотека вкотре відкриє свої двері перед поціновувачами нічних безкоштовних кінопоказів. Захід від проекту «Lutsknightcinema» відбудеться за адресою: проспект Президента Грушевського, 1. Дійство розпочнеться о 20:00 і завершиться орієнтовно о 7 годині ранку. Вхід вільний, однак за попередньою реєстрацією. Щоб стати учасником заходу, потрібно зареєструватися за посиланням (https://goo.gl/forms/TsA86mE6fGLUuHG43 ) та підтвердити свою участь  відповіддю на лист, який прийде за деякий час до події.

До програми вечора ввійдуть такі кінострічки:

●       «У джазі тільки дівчата» (1959)

●       «Поспішай кохати» (2002)

●       «Бойфренд з майбутнього» (2013)

●       «Марлі та я» (2008)

●       «Тиха гавань» (2013)

Між кінокартинами всі охочі зможуть випити смачний чай або запашну каву, поласувати печивом, сфотографуватись із романтичними декораціями чи навіть виграти подарунковий сертифікат від партнерів проекту в цікавих конкурсах.

Цей вечір стане чудовою можливістю провести свій час із другою половинкою. Дозволено брати все, що зробить дозвілля максимально комфортним, не порушуючи правил заходів «Lutsknightcinema».

 

Найважливіша заборона від проекту, що пропагує здоровий спосіб життя, – алкоголь. Рекомендується також наявність змінного взуття, карематів, ковдр та хорошого настрою.

Будь-яку детальнішу інформацію про захід ви знайдете на сторінках «Lutsknightcinema» у Facebook (https://www.facebook.com/groups/lutsk.night.cinema)  та Instagram (https://www.instagram.com/lutsk_night_cinema) .

 Наш кор.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%