За імпічмент Порошенка. Луцьк. 18.02 в 12.00

За імпічмент Порошенка. Луцьк. 18.02 в 12.00

Координатор «Руху нових сил» у Волинській області Сергій Адамчук публічно закликав волинян не довіряти псевдо-соратникам Міхеїла Саакашвілі та назвав чіткі координати. Як можна долучитися до загальноукраїнської акції протесту, призначеної на 18 лютого 2018 р.

 

«Шановні друзі! У зв'язку з ситуацією навколо бандитського видворення лідера «Руху Нових Сил» Михайла Саакашвілі виникло багато провокацій, самопроголошених координаторів та псевдоорганізацій, які називають себе «Рухом Нових Сил», імітують бурну діяльність у фейсбуці. Прошу взяти до уваги, що «Рух Нових Сил» будується за принципами відкритості, демократичності та прозорості», – нагадав Сергій Адамчук.

Він повідомив, хто і як може отримати допомогу в участі в акціях протесту ві за імпічмент Петра Порошенка як у Києві, так і в Луцьку:

«Кожна людина, яка не задоволена сучасним станом справ в Україні, непримирима до корупції і інших негативних явищ в нашому суспільстві та готова боротися за краще майбутнє в Україні, може приєднатися до «Руху Нових Сил», зателефонувавши за номером 0992151085. Це єдиний для всіх волинян координаційний номер. Запрошую на Віче, яке відбудеться на Театральному майдані м. Луцька 18 лютого о 12:00».

Наш кор.

На фото Сергія АДАМЧУКА: плакат із інформацією про віче в м. Луцьку.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%