Новатор виробництва

Новатор виробництва


Загальновідомий факт: СГПП «Рать» є справжньою візитною карткою не тільки Луцького р-ну, а й усієї Волині. Якщо треба високим посадовцям у нашому краї щось вражаюче показати, відразу везуть до Віктора Шумського… 

До речі, 12 лютого Віктор Анатолійович відзначив черговий день народження. А щоб уникнути зайвих урочистостей, узяв короткотермінову відпустку та вирушив за межі області…
Втім, це зовсім не заважає розповісти про очолюване цим аграрієм одне з найпотужніших  агроформувань Луцького р-ну, про високі показники господарювання, європейську  культуру виробництва не писав хіба що лінивий журналіст. Натомість, сам Віктор Шумський постійно повторює, що працює ні гірше, ні краще за інших. Просто усе робить із душею.
Керівник «Раті» – не лише відомий на Волині господарник, про якого всі знають. У Віктора Шумського –  понад 20 років стажу благодійної діяльності, котру він не афішує. А що правда, то правда: у неофіційному списку найактивніших  волинських меценатів він – серед лідерів. Робить добро іншим, бо знає: в океані проблем острівця благополууччя ніколи не збудуєш…
За кошти підприємства  впорядковано дороги у Ратневі, Оздові, Гіркій Полонці.
Велично височіє у Ратневі  храм, який звела громада за підтримки місцевого сільгосппідприємства.
Щиро дякують  жителі села Новий Оздів за побудований СГПП «Рать» спільно з Гіркополонківською  сільрадою магазин. 
Віктор Анатолійович дбає і про добробут людей, і про духовність. У працівників  господарства – гарні заробітки, передовикам виробництва вручають легкові  автомобілі. Учням-сиротам і напівсиротам з Коршівської,  Ратнівської і Гіркополонківської шкіл на початку і наприкінці навчального року, 
на Різдво, Великдень виділяють чималу матеріальну допомогу. Будучи на святі  Останнього дзвоника в Гіркій Полонці, на власні очі бачила, як випускники з  числа сиріт і напівсиріт отримали від СГПП «Рать»  по 1000 гривень. 
Щедро розраховується господарство і за оренду земельних паїв, що особливо важливо для  пенсіонерів, людей похилого віку. Не забуває директор і про ветеранів, багатодітні сім’ї.
Віктор Шумський підтримує стаціонарне відділення для постійного проживання  інвалідів та одиноких непрацездатних громадян у с. Білосток. У День людей похилого віку, в День інваліда завжди приїжджає з подарунками, провідує  стареньких.
– Щороку сільгосппідприємство на різного роду соціальні програми і виплати  використовує більше мільйона гривень, не враховуючи витрат на облаштування доріг, – буквально шокує Віктор Шумський  озвученою сумою.
Що ж, чим більше буде на Волині та в Україні таких, як Віктор Анатолійович, новаторів виробництва та чуйних меценатів, тим швидше настане такий омріяний усіма час добробуту для нашого народу.

Ірина РЕПЕТУХА. 
На фото Богдана ГОНЧАРУКА: Віктор Шумський.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4.2%
Банкет під час чуми (29) - 60.4%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.1%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 18.8%
Мені байдуже (1) - 2.1%