«Набридло терпіти знущання!»

«Набридло терпіти знущання!»

Триває підготовка до масової мирної акції протесту «Руху нових сил» проти протиправного видворення з України Міхеїла Саакашвілі та за негайну відставку Петра Порошенка з посади Президента.

 

Акція запланована на 12.00 18 лютого ц. р. на Театральному майдані м. Луцька. Втім, до неї готуються не лише лідери облорганізації «Руху нових сил» на чолі з Сергієм Адамчуком, але й апологети нинішнього режиму. Тому можливі провокації, відповідальність за які однозначно покладається на противників демократизації суспільства та відновлення законності та правопорядку в державі.

«З Театрального майдану розпочиналися всі основні моменти в історії сучасної України. Настав час дати оцінку діючій владі. Нам набридло терпіти знущання! Приходьте в неділю на 12 годину на Театральний майдан Луцька, щоб розповісти, як «живеться по-новому». Запрошуйте друзів, родичів, сусідів, щоб разом підтримати Відставку Порошенка. До зустрічі на майдані!», – написав у соцмережах Сергій Адамчук.

Натомість чинна державна виконавча влада на Волині в особі голови облдержадміністрації Володимира Гунчика робить усе, аби відвернути увагу волинян від акції протесту 18 лютого. Натомість триває грандіозна підготовка до заходів 20 лютого.

«О 13.00 біля пам’ятника «Волинські Герої Небесної Сотні», що на меморіальному комплексі «Вічної Слави», відбудеться громадська панахида, покладання квітів та хвилина мовчання в пам’ять про загиблих. Опісля – громадська хода до Театрального майдану, де покладуть квіти до пам’ятного фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за Єдність України».  Окрім того, в Палаці культури міста Луцька о 14 годині розпочнеться година пам’яті Героям Небесної Сотні «Герої не вмирають…». Разом із тим, заплановані заходи просвітницького та виховного змісту у закладах освіти та установах культури, а також організація тематичних виставок та культурно-мистецьких заходів патріотичного спрямування», – зазначається на сайті Волинської облдержадміністрації.

Наразі ГУ Нацполіції у Волинській області на чолі з генералом поліції 3 рангу Петром Шпигою демонструє миролюбний підхід до недільного мітингу. В усякому випадку, за кілька днів до цієї події на своєму офіційному сайті розповсюдило інформацію, що «в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право» жителі Волинської області зможуть отримати більше інформації про свої права, навчитися відстоювати їх».

«Метою проекту є підвищення юридичної грамотності громадян, формування нової правової культури в суспільстві, підтвердження думки, що держава може бути  партнером у встановленні рівності перед законом для кожного громадянина. Проект реалізує Міністерство юстиції України за підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя» спільно із системою безоплатної правової допомоги», – зазначається в повідомленні.

Тим цікавіше буде спостерігати за реальними діями правоохоронців 18 лютого... 

Тим паче, що мітинг відбудеться на тому самому місці, де виступав під час візиту в м. Луцьк сам Міхеїл Саакашвілі.

Світлана КОМА.

На фото з відкритих джерел: напередодні мітингу за імпічмент Петра Порошенка до інформаційних наметів «Руху нових сил» підходить дуже багато людей.

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (212) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27%