18.02.18. Мітинг на Театральному

18.02.18. Мітинг на Театральному 18 лютого на заклик примусово вивезеного з України лідера «Руху нових сил» Міхеїла Саакашвілі до інших борців із режимом Петра Порошенка у м. Луцьку відбувся мирний мітинг.


«Марш за майбутнє» – таку назву мало мирне зібрання, яке підтримало чи мало лучан та представників інших територій області. Перед присутніми виступив координатор «Руху нових сил» в області Сергій Адамчук, а також інші промовці, які представляли різноманітні політичні партії (наприклад, «»Громадянську платформу» Анатолія Гриценка чи «Батьківщину» Юлію Тимошенко), а також прості люди, які переконані: Петро Порошенко за невиконання обіцянок та значне погіршення рівня життя в Україні, розгул корупції та свавілля, особисте збагачення та нехтуваннями демократичними нормами, продоваження війни та торгівлі з російським окупантом на крові повинен негайно піти у відставку.

На площі о 12.00 зібралися, в основному, люди літнього віку, тоді як 4 роки тому найактивнішим учасником подій Євромайдану була молодь.

Серед присутніх на площі було чимало відомих в області політиків. Зокрема, голова фракції партії УКРОП в облраді Вячеслав Рубльов, депутат облради Михайло Імберовський, екс-народний депутат України від Володимир-Волинського округу №19 Євген Мельник, якого 4 роки тому революційне середовище навіть оголосило головою народного облвиконкому.

За порядком спостерігало чимало поліцейських як в уніформі, так і в цивільному одязі.

Характерно, що зібрання пройшло без партійної символіки: були використані лише синьо-жовті, червоно-чорні прапори та стяги Євросоюзу. Насамперед присутні вшанували пам'ять полеглих Героїв Небесної Сотні, а завершили годинну подію виконанням Гімну України.

Організатори мітингу пообіцяли, що за кілька днів повідомлять про скоординований план подальших дій боротьби як за негайну відставку Петра Порошенка, так і його ставлеників на рівні області, міст і районів Волині.

Роман УСТИМЧУК.

На фото автора: під час мітингу на Театральному майдані 18 лютого 2018 р.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (212) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27%