На Волинь їде Марина Порошенко

На Волинь їде Марина Порошенко

В облдержадміністрації підтвердили попередню інформацію про візит 21 лютого 2018 р. в область першої леді – дружини Президента України Петра Порошенка – Марини Порошенко. Перебування на Волині приурочене до Міжнародного дня рідної мови.

 

«Перша леді разом із ліцеїстами Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні заповнять сторінки всеукраїнського проекту «Книга Миру». Також Марина Порошенко та голова облдержадміністрації Володимир Гунчик підпишуть Меморандум про долучення області до національного проекту Благодійного Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації», – повідомляється в відділі інформаційної політики облдержадміністрації.

Окрім того, як зазначили в виконавчій владі області, «дружина Президента проведе нараду з головами районних рад, ОТГ та міськими головами щодо створення мережі Інклюзивно-ресурсних центрів Волинської області».

Засоби масової інформації також запрошуються до висвітлення робочої поїздки на Волинь Марини Порошенко. Щоправда, «трансфер для журналістів із обмеженою кількістю місць».

Наш кор.

На фото з «Вікіпедії»: Марина Порошенко.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (212) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27%