Новини Шацького лісоколеджу

Новини Шацького лісоколеджу

Новини Шацького лісоколеджу

«Стріли Амура»

14 лютого у Шацькому лісовому коледжі імені Валентина Сулька відбувся святковий вечір «Стріли амура». Організували його студенти групи БО 21 разом зі своїм куратором Надією Положевець.

Натхненні пісні, заворожуючі танці, кумедні та дотепні сценки – все про стосунки закоханих, про прекрасні почуття.Перед початком святкового дійства працівники територіального центру соціального обслуговування Шацького району провели акцію «Одним словом про любов», під час якої студентам пропонували лише одним словом відобразити своє бачення кохання.Логічним завершенням святкового вечора стала дискотека.

 «Кантабіле» – пам’яті Героїв

У коледжі виступив академічний камерний оркестр «Кантабіле» Волинської обласної філармонії.

Музичний захід відбувся під керівництвом народного артиста України Товія Рівця.Розпочався концерт з виконанням солісткою Галиною Овсійчук української народної пісні «Ой роде наш красний». Далі зазвучали невмирущі твори відомих світових композиторів Томазо Альбіноні «Адажіо» (присвятили світлій пам’яті Героїв Небесної Сотні, воїнів АТО, волонтерам та лікарям), всесвітньовідома мелодія українського композитора Мирослава Скорика «Свіча», варіація Ігоря Шамо на українську народну пісню «Їхав козак за Дунаєм», старовинний запорізький марш, музика Карла Дженкінса, мелодія французького народного танцю «Галоп» та інші.

У виконанні заслуженої артистки України Галини Овсійчук та солістки Ірини Малашевської зачаровували пісні «Я донька синьоокої Волині», «Виростеш ти, сину», «На вулиці скрипка грає».

Завершився концерт виконанням гімну України «Ще не вмерла Україна».

 Про користь болота й води

До лісового коледжу імені В. В. Сулька завітали працівники наукового відділу Шацького НПП.Вони розповілипро велику цінність водно-болотних угідь, про загрози та заходи, які були прийняті для їх збереження.

Водно-болотні угідя зменшують вплив повеней, поповнють запаси питної води, створюють міські зелені зони, зменшують вплив таких екологічних явищ, як повені та посухи, діють як природі водосховища, акумулюючи і зберігаючи дощові та талі води. А також є важливими як місця перебування двох третин усіх видів рослинного і тваринного світу, як ділянки продукування біомаси та кисню, вони виконують величезну кількість інших важливих функції із підтримки екологічної рівноваги на землі.

Зважаючи на оцінку біоекологічних, ландшафтних та територіальних критеріїв у 1995 році водно-болотні угіддя Шацького національного природного парку в рамках Рамсарської конвенції віднесені до водно-болотних угідь ІВА територій під №28, що мають міжнародне значення.

Шацькі озера розташовані на кордоні з Білорусією та Польщею 32850 га. Простягається з півночі на південь на 31,9 км та із заходу на схід на 37,4 км. Тут спостерігається велике різноманіття ландшафтів та біотопів, а саме: озера, річки, канали, болота, луки, ліси тощо. Унікальність цього ВБУ полягає в тому, що воно розташоване на межі водозбору басейнів двох морів. Одна частина водного стоку потрапляє до басейну Балтійського моря, інша – до басейну Чорного моря.

Для кращого засвоєння почутої інформації студентам роздали буклети, в яких описані багатство та краса нашої мальовничої місцевості.

Наш кор.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (10) - 13.5%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (38) - 51.4%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (17) - 23%
Мене це не стосується. (6) - 8.1%