«Здорові діти - здорова нація !»

«Здорові діти - здорова нація !»

19 лютого 2018 року у м. Рожище відбулися масові спортивні заходи. Спортивне свято організували працівники Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» для вихованців Рожищенського навчально-реабілітаційного центру для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату(Спеціальна загальноосвітньої школи-інтернат).

З вітальним словом для учнів виступила заступник директора Волинського обласного центра ФЗН «Спорт для всіх» Альона Ковальчук, яка наголосила про важливість рухової активності на свіжому повітрі а також закликала дітей бути більш активними, займатися фізичною культурою та вести здоровий спосіб життя.

Учні змагалися в п’яти естафетах: «Санчата», «Флорбол», «Фітбол» «Садіння картоплі» та ігор з настільного хокею, що дає змогу дітям з особливими фізичними можливостями покращити стан свого здоров’я та збільшити рухову активність. В ході змагань призові місця розподілилися наступним чином: третє місце виборола команда «Українці», друге дісталося команді «Волиняни», а переможцями стали команда «Козаки».

У якості винагороди діти отримали грамоти та дипломи  від Волинського ОЦФЗН «Спорт для всіх» та море позитивних емоцій.

До слова, головною метою заходів програми «Спортивна зима» є популяризація активного дозвілля в зимовий період та залучення різних верств населення до систематичних занять фізичною культурою в зимовий період.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (212) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27%