Героїчний Максим!

Героїчний Максим!

Нещодавно ковельський дев’ятикласник Максим Павлович врятував життя своєму тезці  – восьмирічному Максимові Покрові, який провалився під лід на річці Стохід.

 

Другокласник із цікавості вирішив пройтись по кризі на міському водосховищу. Відійшовши метрів п’ять від берега, та незчувся, як опинився у воді.

«Хлопчик почав кликати на допомогу. Нікого з дорослих поруч не було. На щастя, неподалік рибалив інший Максим, який не розгубився, а підбіг і допоміг малому вибратись. Максим Павлович і далі не залишив другокласника, швиденько зняв з нього мокру куртку, одягнув свою і відвів додому», – повідомили в Ковельській міськраді.

Про героїчний вчинок Максима можливо б так ніхто і не довідався, але про це розповів його вчитель, заступник директора ЗОШ №9 Сергій Бідненко. Також бабуся Лідія Миколаївна, яка щиро, від усієї душі дякує рятівнику за свого улюбленого онука, який не на жарт налякав усіх. Але пообіцяв, що в майбутньому більше ніколи так не вчинить.

Як каже мама дев’ятикласника Наталія Василівна, її син любить рибалити, але вона не очікувала, що щось подібне могло трапитись. І вона горда за нього, за те, що він подав руку допомоги тепер своєму маленькому другові. І разом вони зуміли вибратись з льодової пастки.

«Наш Максим хороший, працелюбний, уважний ніколи не відмовить у допомозі. Інколи, як і всі, може десь і начудити. А ще, як з’ясувалось, він дуже скромний. Юнак не хотів афішувати про свою пригоду на воді. Але його вчинок вартий уваги і поваги. А ще – це надзвичайно хороший приклад для усіх наших дітей. Добро, його так часто бракує у нашому житті, ми так мало про це говоримо. Саме такі люди мають бути героями телеекрану та інших ЗМІ», – розповів працівникам прес-служби Ковельської міськради про свого учня його наставник Сергій Борисович.

Відтак, кандидатура Максима Павловича повністю заслуговує на відзнаку в номінації «Герой-рятівник року», а місцева влада на чолі з мером Олегом Кіндером могла б подбати і про нагородження мужнього дев’ятикласника за рахунок своїх ресурсів.

Світлана КОМА.

На фото прес-служби Ковельської міськради: Максим Покрова і його рятівник Максим Попович на березі Ковельського водосховища, де нещодавно могла відбутися трагедія…

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (10) - 13.5%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (38) - 51.4%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (17) - 23%
Мене це не стосується. (6) - 8.1%