«1+1» розшукує акторів

«1+1» розшукує акторів

Телеканал «1+1» оголосив кастинг на другий сезон серіалу «Школа».

Про це інформує прес-служба ЗМІ.

Минулого тижня глядачі україномовної стрічки «Школа» побачили останні серії першого сезону, який з успіхом пройшов на телеканалі «1+1» та став найрейтинговішим серіалом на українському ТБ у осінньо-зимовому сезоні за аудиторією 18-54 (Україна).

Зважаючи на високі рейтинги телеперегляду стрічки та неймовірну популярність акторів, творцями серіалу було прийнято рішення продовжити серіал «Школа» на другий сезон. Так, нові серії про пригоди улюблених героїв глядачі зможуть побачити уже восени.

Для пошуку зірок нового сезону серіалу телеканал «1+1» оголосив народний кастинг, взяти участь у якому зможуть всі охочі, заповнивши заявку на кастинг платформі «1+1». Для другого сезону команда проекту продовжить шукати харизматичних людей віком від 16 до 40 років, які на власному досвіді пережили серіальні історії та зіткнулися зі схожими проблемами у житті. Перевагою для участі у кастингу буде вміння впевнено триматись перед камерою, володіння українською мовою, музичними інструментами або інші яскраві захоплення і таланти .

Нагадаємо, виробництвом серіалу займається «1+1 Продакшн». Продюсери стрічки - Олександр Ткаченко, Ольга Слісаренко, Вікторія Лєзіна, Ксенія Чорна та Роман Лукін. Режисери - Ірина Литвиненко, Сергій Толкушкін і Сергій Уманець.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (10) - 13.5%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (38) - 51.4%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (17) - 23%
Мене це не стосується. (6) - 8.1%