І світ побачили, і себе показали…

І світ побачили, і себе показали…

Зразковий аматорський ансамбль танцю «Волиняночка» Палацу культури міста Луцька нещодавно повернувся з Франції, де брав участь у 12-му Міжнародному фестивалі хореографічного мистецтва «Зимові арабески у Франції». Фестиваль проходив на території регіону Іль-де-Франс, що є історичною областю Франції та охоплює Париж та найближчі передмістя.

Під час фестивальних концертів ансамбль презентував 10 хореографічних композицій: «Волинський вітальний», «Ой Весна, Весниця», «Іди, іди дощику», «Поліські викрутаси», «Полька-грайка», «Кізлик», «Комарики-дзюбрики», «Чибиряйчик», «Перегоня», «Вулиця».

Окрім «Волиняночки», Україну на фестивалі представляв зразковий ансамбль танцю «Щасливе дитинство» з міста Дніпро. Діти проживали у французьких сім’ях членів Ассоціації «Барвінок-Франц» (президент Наталі Диварет) у містах Сен Врейн, Іттвіль та Сартрувіль, отримали безліч позитивних емоцій від спілкування з французькими родинами, від їх теплого прийому та доброзичливості.

Перебуваючи у Франції, учасники колективу ознайомилися з історичними пам’ятками Парижу та регіону Іль-де-Франс, зокрема, оглянули Тріумфальну арку, Ейфелеву вежу, Сад Тюїльрі , Єлисейські Поля, Гранд-Опера , Монмартр, побували у Соборі Паризької Богоматері та  Луврі, відвідали з екскурсіями палаци «Версаль» та «Фонтенбло», піднялися на оглядовий майданчик в місті хмарочосів Ля Дефанс, цілий день розважались у Діснейленді.

Керівник ансамблю танцю «Волиняночка»- заслужений працівник культури України Олена Козачук.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 12.1%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (32) - 55.2%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (14) - 24.1%
Мене це не стосується. (3) - 5.2%