Вибачення через зуби

Вибачення через зуби

Після скандалу, пов’язаного зі спробою 21 лютого не допустити журналістів з «неугодних» голові облдержадміністрації Володимиру Гунчику та його оточенню журналістів для висвітлення візиту на Волинь дружини Президента України – Марини Порошенко – пролунали публічні вибачення не тільки її прес-секретаря.

 

Було змушене позичати в Сірка очі й пропагандистське відомство облдержадміністрації.

«Волинська обласна державна адміністрація приносить вибачення представникам медіа-середовища за заподіяні відділом інформаційної політики облдержадміністрації незручності, що виникли у зв’язку з робочим візитом на Волинь дружини Президента України Марини Порошенко», – зазначено в офіційному повідомленні, розміщеному в другій половині дня 23 лютого ц. р. на офіційному сайті виконавчої гілки влади області.

І хоча конкретні прізвища не повідомляються, журналісти ТК «АВЕРС» та ІА «Волинські Новини» ще напередодні повідомили: не пускали їх в автобус із журналістами за вказівкою начальника відділу інформаційної політики облдержадміністрації Світлани Головачук.

Дізнавшись про цей ганебний випадок, вибачення від імені Марини Порошенко принесла її прес-секретар Інна Батюк. А потім, мабуть, відбулася виховна година, проведена з Києва із недолугими луцькими чиновницькими церберами . Тож чи не вперше за 4 роки відомству Володимира Гунчика довелося вибачатися перед журналістами…

Хоча спроби вибірково акредитувати журналістів з боку ВІП ОДА відбувалися й раніше. Наприклад, під час минулорічного візиту на Волинь Президента України Петра Порошенка...

Сергій ШРАМЧУК.

На фото автора: другий поверх обласних органів влади, де світяться вікна в кабінеті та приймальні голови облдержадміністрації.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 12.1%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (32) - 55.2%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (14) - 24.1%
Мене це не стосується. (3) - 5.2%