Місяця – на поїзд!

Місяця – на поїзд!

Фірма нардепа-олігарха Степана Івахіва виграла конкурс і з 21 лютого ц. р. отримала право продавати книжки в... потягах! Але жоден із них на жодну волинську станцію не прибуває!

 

Конкурс на продаж книжок у потягах «Інтерсіті» та «Інтерсіті+» виграло товариство з обмеженою відповідальністю «WOG РІТЕЙЛ».

Про це повідомив в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, поінформувало «Громадське Радіо», яке почули колеги з порталу «Волинська служба новин».

«Ми проводили конкурс серед компаній, які будуть продавати книги у потягах. Конкурс виграла компанія WOG і дочірні структури, які працюють у кейтерингу у швидкісних потягах. Для себе ми розглядаємо це як пілотний проект для того, щоб оцінити, який попит серед пасажирів має придбання книг і періодичної літератури у потягах», – зазначив Євген Кравцов.

Він додав, що «Укрзалізниця» розглядає можливість продажу книжок різних видавництв та періодики у всіх потягах.

Правда, всі ці новітні чудеса залізничних перевезень минають територію Волинської області, де досі курсують допотопні пасажирські вагони на приміських маршрутах та далекого слідування.

В свою чергу «Економічна правда» повідомила, що згідно інформації Держреєстру юросіб, бенефіціарами фірми «WOG Рітейл» вказано нардепа Степана Івахіва, його компаньйона Сергія Лагура, а також дітей загиблого засновника групи «Континіум» Ігоря Єремєєва – Софію і Романа.

Що продаватиме підконтрольна йому фірма і чи буде серед асортименту хоча б кілька найменувань книг волинських авторів, наразі ніхто не знає. Як і що читає сам Степан Івахів, теж наразі невідомо. На цю тему він ніколи не був відвертим, як і не пояснював,я ким чином у 2010 р. став депутатом облради від списку Партії регіонів, а в 2012 р. завдяки підтримці адмінресурсу та грошей став переможцем на виборах у парламент по Ковельському округу №21 як самовисуванець, повторно отримавши мандат до дострокових виборах у жовтні 2014-го...

А от що 50-річчя Степан Петрович відзначив у Карпатах екстравагантно, то це факт. На велелюдні торжества 24 січня ц. р. в один із курортів м. Трускавця запрошення від Степана Івахіва отримували незвичайні: в відеозверненні він хизувався, що повернувся прямо з Місяця...

Наш кор.

На фото порталу «ДЕПО. Мелітополь»: потяг «Інтерсіті», де фірма Степана Івахіва вже  торгує якимись книжками, стоїть поряд зі старим вагоном, у яких досі їздять волиняни...

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 12.1%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (32) - 55.2%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (14) - 24.1%
Мене це не стосується. (3) - 5.2%