Автопробігом – після Пшонки по Луценку!

Автопробігом – після Пшонки по Луценку!

Чому сьогодні Генпрокурора України навіть рідна дружина з дому не випровадить?

 

А тому, що під маєтком Юрія Луценка з самого ранку – акція протесту. Кілька тижнів тому прихильники «Руху нових сил» пікетували гігантське обійстя Президента Петра Порошенка, а 24 лютого прийшли і до Юрія Віталійовича, чия дружина – уродженка сусіднього м. Дубно Рівненської обл. – представляє в парламенті «Блок Петра Порошенка».

«Учасники автопробігу повідомили, що будуть знаходитися під будинком Генпрокурора, поки він не вийде до них і не пояснить свої дії. Будинок Юрія Луценка охороняють силовики, які утримують учасників акції протесту на відстані. Активісти влаштували справжній майдан – навіть розгорнули біля будинку генпрокурора палатк», – сповістив портал «Політека».

А причиною громадського збурення стала поведінка самого Юрія Луценка, сина першого секретаря рівненського обкому Компартії України, який на новорічні свята майнув із родиною на теплі Сейшельські острови.

«Він повідомив, що має намір ініціювати позбавлення недоторканності народних депутатів, що підтримують Міхеїла Саакашвілі. Зокрема, генпрокурор загрожує нардепам, які допомогли політику перетнути український кордон восени 2017 року. Крім того, Юрій Луценко заявив, що в суд вже подано документи щодо одного з лідерів «Руху нових сил», екс-заступника Генпрокурора України Давида Сакварелідзе.

Чим це все закінчиться, наразі ніхто не знає. Але що ситуація в Україні непевна, то це факт. І що буває з генпрокурорами після відставки, найкраще демонструє доля Віктора Пшонки: його маєток під Києвом повністю розграбували... Найцікавіше, що сотні силовиків, які надійно охороняли Віктора Пшонку під час його перебування при владі, як тільки той щез, і пальцем не поворухнули, щоб зберегти його майно від мародерів. Тай й прокуратура, яка арештувала особняк, теж виявилася зайнятою чимось іншим...

Світлана КОМА.

На фото «Політеки»: намет під хатою Юрія Луценка.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.2%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 54.7%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (12) - 22.6%
Мене це не стосується. (3) - 5.7%