«Волинь» – на першому місці!

Колись гроза авторитетів в елітному дивізіоні вітчизняного футболу – луцька «Волинь» – у цьому сезоні не лише вилетіла в Першу лігу, але й пасе там задніх на межі пониження до класу Другої ліги... Та в одному серед усіх українських клубів луцький клуб на першому місці – за кількістю нових футболістів, яких за зимове міжсезоння встигли купити аж 19!

«Відразу 18 дозаявок у луцької «Волині» (17 місце). Воротарі – 22-річний Олександр Воробей («Рух» Винники), 30-річний Богдан Когут («Верес»); захисники – 23-річний Валерій Болденков («Петроклуб» Молдова), 24-річний Владислав Кравченко («Геліос»), 22-річний Василь Курко («Жемчужина»), 26-річний Олександр Сафонов (ФК «Слуцьк» Білорусь), 32-річний Роман Світличний («Інгулець»), 24-річний Рудольф Сухомлинов («Самтредія» Грузія), його одноліток Олександр Чорноморець («Десна»); півзахисники – 27-річний Павло Гордійчук («Сталь» Жешув Польща), 29-річний Євген Зарічнюк (МФК «Миколаїв»), 21-річний Олексій Клак («Легіоновія» Польща), 18-річний Олександр Климець («Мункач» Мукачеве), 28-річний Дмитро Скоблов («Геліос»), 23-річний Вадим Страшкевич (ФК «Полтава»), 29-річний Андрій Яковлєв («Нікі Волу» Греція); форварди – 28-річний Володимир Коробка («Торпедо» Кутаїсі Грузія), 19-річний Назарій Муха (молодіжний склад «Ворскли»). Також знову у заявці «Волині» досвідчений хавбек Олег Герасимюк», – аналізує сенсаційний результат прес-служба ПФЛ.

Та на цьому все не закінчилося...

22 лютого офіційно новим гравцем луцького клубу став іранський атакувальний півзахисник Хагназарі Сіаваш.

«Цей 22-річний футболіст окрім домашнього чемпіонату та молодіжної збірної Ірану встиг пограти й у США. Останнім клубом Сіаваша була стрийська «Скала», – розповіли про нього в нашому клубі.

Але кількість, яку набирає новий головний тренер Віктор Богатир та новий спортивний директор Валентин Кошельник, у якість переходить дуже повільно... Наприклад, на другому тренувальному зборі в Туреччині «Волинь» програла з рахунком 1:2 туркменському «Шагадаму» (Туркменбаші).

«За фол у штрафному майданчику проти Дмитра Скоблова суддя призначив у ворота суперників пенальті, який на 19-й хвилині гри упевнено реалізував Олег Герасимюк. А наприкінці першого тайму у ворота Віталія Неділька влетіли два голи (один – із пенальті), які до перерви перевернули ситуацію в матчі – 1:2.

На жаль, другий тайм занадто часто відходив від самого футболу. Суперники постійно йшли на контакт з нашими футболістами, після кожного з яких надовго падали на газон. У грі з постійними зупинками створити повноцінні гольові можливості було дуже важко. Гравці «Волині» організували фінальний тиск на суперників протягом останніх десяти хвилин гри, однак Євген Зарічнюк майже з лінії воротарського майданчика не зумів як слід замкнути подачу Рудольфа Сухомлинова, а ціла низка стандартних положень так і не принесла потрібного результату», – розповіла про чергову поразку клубна прес-служба.

То чи зуміє Віктор Богатир в умовах цейтноту часу створити боєздатний колектив із розрізнених виконавців? Чи «Волинь» нагадуватиме старий «Пахтакор», куди після загибелі в авіакатастрофі основного кладу зі всіх клубів делегували доволі хороших футболістів, але повноцінною та боєздатною командою вони так і не стали, вилетівши з Вищої ліги Чемпіонату СССР?

На це відповідь повинні дати самі футболісти та їхні наставники.

До другої частини змагань у Першій лізі залишилося зовсім небагато – 18 березня перший матч на виїзді з «Черкаським Дніпром», якому теж із останнього місця відступати нікуди...

Роман УСТИМЧУК.

На фото прес-служби ФК «Волинь»: іранська надія луцького клубу – Хагназарі Сіаваш.