Впевнені перемоги над «заклятими» друзями

Впевнені перемоги над «заклятими» друзями

У рамках пропущеного 8 туру луцькі волейболістки закріпили претензії на завоювання в цьому сезоні срібних нагород, які дозволять виступати в єврокубкових турнірах.

 

Чемпіонат України. Суперліга. Жінки. 8 тур: «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» (Рівне) – «Волинь-Унiверситет-ОДЮСШ» – 0:3 (20:25, 17:25, 17:25), 0:3 (23:25, 17:25, 12:25), «Сєвєродончанка» (Сєвєродонецьк) –  «Білозгар-Медуніверситет» (Вінниця) – 3:1, 2:3, «Орбіта-ЗТМК-ЗНУ» (Запоріжжя) – «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» (Тернопіль) – 3:1, 3:1, Матч між «Фаворитом» (Київ) і «Хіміком» (Южне) відбулися раніше і закінчилися з рахунком 0:3, 0:3.

До завершення першого етапу змагань залишилося 3 тури. 2-3 березня лучанки зіграють у м. Києві з «Фаворитом», 16-17 числа у м. Тернополі з нашим кубковим кривдником «Галичанкою-ТНЕУ-ГАДЗ» і, нарешті, 23-24 березня удома – завершальні поєдинки з запорізькою командою «Орбіта-ЗТМК-ЗНУ». А потім квартет найсильніших, із урахуваннях здобутих у поєдинках між собою залікових балів, і розіграє медалі нинішнього турніру.

Наразі підопічні головного тренера Богуслава Галицького впевнено посідають 2 місце (43 очка). В «Хіміка», який іде першим, 64 бали, третя – запорізька команда (43), а замикає четвірку лідерів «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» – 40 очок.

До речі, в поєдинку за Кубок України з волейболу знову тріумфував южненський «Хімік». Підопічні головного тренера Андрія Романовича без проблем переграли тернополянок – 3:0. До речі, його вручив колишній Міністр освіти і науки України Василь Кремінь, на честь якого названо один із астероїдів у Сонячні системі – №13922 «Кременія». А до волейболу Василь Григорович із 6 лютого ц. р. має безпосередній стосунок, адже його обрано головою Опікунської ради  Федерації волейболу України.

Світлана КОМА.

На фото з відкритих джерел: епізод протистояння лучанок і рівнянок.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.2%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 54.7%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (12) - 22.6%
Мене це не стосується. (3) - 5.7%