Чи повторить Melovin успіх Руслани і Джмали?

Чи повторить Melovin успіх Руслани і Джмали?

20-річний співак Костя Бочаров із «Перлини над морем» із другої спроби таки представлятиме Україну на континентальному пісенному конкурсі в Португалії.

 

Саме так вирішило ввечері 24 лютого 2018 р. професійне журі разом із глядачами після фіналу Нацвідбору. 

Як зазначає «Таблоїд», оцінки журі цього разу були такі: 1 – Vilna, 2 – The Erised, 3 – Kadnay, 4 – Laud, 5 – Melovin, 6 – Tayanna

Оцінки глядачів дещо відрізнялися від думки суддів. Найменше за результатами голосування отримав гурт The Erised. 2 бали дісталося Laud, 3 глядачі дали Vilna, на 4 оцінили Tayanna, 5 – Kadnay і найбільше отримав Melovin

Хлопці з Kadnay відкривали концерт. А завершував його Melovin. Епатажний Андрій Данилко, як завжди, похвалив хлопця, але заявив, що погрози його фанатів на адресу Джамали – неприйнятні. Як виявилося, численні фани співака надсилали співачці неприємні повідомлення та навіть погрожували.

«Melovin зі сцени запевнив, що подібних людей він не зараховує до «меловінаторів» та вибачився за них», – зазначається в повідомленні. 

До слова, поки підраховували голоси глядачів, вагітна Джамала представила свою нову пісню «Крила». Співачка, між іншим, була з температурою, але це ніяк не вплинуло на рівень виконання. 

Два півфінали і гранд-фінал «Євробачення – 2018»  пройдуть 8, 10 та 12 травня відповідно в столиці Португалії – м. Лісабоні. Враховуючи наявність у цій країні сотень тисяч заробітчан із України, підтримка Melovin – гарантована. Та ще й слід врахувати, що в попередні роки Україна двічі вигравала «Євробачення»: в – 2004 р. Руслана Лижичко з «Дикими танцями», а в 2016 р. – Джамала (Сусана Джамаладінова), яка виконала авторську пісню «1944».

І ще одне питання від фанатів: чому фінал саме в Португалії? Бо «Євробачення – 2017» у м. Києві виграв португальський співак Салвадор Собрал. Щоправда, у вересні минулого року 27-оічному чоловікові довелося пересаджувати донорське серце, інакше він би помер...

Світлана КОМА.

На фото Агенції УНІАН: Melovin, який поїде в Португалію.

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.2%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 54.7%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (12) - 22.6%
Мене це не стосується. (3) - 5.7%