І помічник, і захисник

І помічник, і захисник

Народний депутат Ігор Єремеєв виправдовує довіру виборців: обіцяне – виконyється!

9 березня депутат Верховної Ради України від 23-го виборчого округу Ігор Єремеєв перебував на Волині. Робочий графік цього дня народного обранця був як завжди насиченим: Ігор Миронович відвідав санаторій для особливих діток у с. Дачне Ківерцівського р-ну, побував у смт Маневичі, де місцева релігійна громада будує будинок для престарілих, зустрівся з виборцями сіл Прилісне та Копилля Маневицького р-ну. Люди, котрі довірили бізнесмену та політику представляти їхні інтереси у найвищому законодавчому органі країни, постійно наголошували: кандидатів у передвиборчий період доводиться бачити часто, а от уже обраних депутатів – значно рідше. Хіба що Ігор Миронович як обіцяв бути завжди з виборцями, так завжди й робить.

Перша зупинка – санаторій «Дачний». Сюди не їдуть заради звичного відпочинку, тут перебувають батьки із дітками, які мають порушення центральної нервової системи. Ігор Єремеєв зазначив, що протягом 5 років попередньої депутатської діяльності свою заробітну плату перераховував для потреб дитячого будинку «Сонечко» у Ківерцях. Відтепер зарплата депутата та його помічників ітиме також і на потреби санаторію у Дачному, будинку престарілих, котрий зводять у Маневичах. 
Перед чималою аудиторією колективу закладу та їхніми пацієнтами Ігор Миронович вручив сертифікат на 30 тис. грн для вирішення нагальних потреб і сказав, що у першу чергу замінять старі вікна на енергоощадні металопластикові, а потім відремонтуватимуть маніпуляційний кабінет, оновлюватимуть та вдосконалюватимуть медичне обладнання, відремонтують дитячий майданчик. 
– До мене часто надходять прохання від батьків хворих діток допомогти потрапити на лікування до професора Козявкіна у Трускавці, – сказав Ігор Миронович. – Але це не завжди можливо: потрібно чекати, бо там часто дефіцит вільних місць. Тож я поставив перед собою ціль: зробити санаторій «Дачний» таким же або й кращим за медичною базою, бо спеціалісти тут не гірші.
– Уперше за свій трудовий стаж зустрічаю людину, котра настільки небайдужа до наших діток, так безкорисливо допомагає тим, хто справді цього потребує, – зворушливо говорила педагог санаторію із 30-річним стажем Зінаїда Федорчук. – Дивуюся вашій доброті і щиро шаную.
Коли ж двоє діток, заглядаючи в очі поважного депутата, тремтячими ручками вручали саморобні подарунки, присутні у залі втирали сльози. Хлопчик, котрому Ігор Миронович по-чоловічому потис руку, ще довго притуляв долоньку до серця. Через надмірне хвилювання заспівати для високого гостя дітки так і не змогли, хоча, зізналася педагог, довго і старанно готувалися…
Коли громада церкви євангельських християн-баптистів у Маневичах вирішила власними силами зводити необхідний у районі будинок-інтернат для престарілих, Ігор Єремеєв однозначно вирішив не стояти осторонь. По-перше, на Маневиччині то – перший заклад такого типу, по-друге, люди змогли самі огранізуватися і, не шкодуючи власних сил, часу і грошей, стараються для інших – тих, хто через певні обставини лишився сам на сам зі старістю.
Від благодійного фонду «Волинська родина» громада отримала сертифікат на 30 тис. грн, якісні металопластикові вікна та двері (а це приблизно вартує 150 тис. грн), встановлення котрих Ігор Миронович також пообіцяв профінансувати, та постійну опіку і підтримку від людини, яка жодного разу не зрадила своїх виборців.
Сказати, що того дня Будинок культури с. Прилісне був переповнений, не сказати нічого. То ситуація із тих, коли яблуку ніде впасти. Тут свого депутата чекали особливо. Прийшли також голова Маневицької районної ради Петро Зінчук та голова Прилісненської сільської ради Ігор Терещенко. Людей згуртувала проблема – нещодавно на ДП «Волиньторф», яке є одним із бюджетоутворюючих у Маневицькому р-ні, бізнесмени зі столиці розпочали рейдерську атаку. Керівництво району, села, самого заводу, весь колектив «Волиньторфу» стали шукати захисту. Найбільше надій покладають, звісно, на Ігоря Єремеєва. Кажуть, що він єдиний дієво почав вирішувати цей конфлікт. Став на захист людей у перемовинах з урядовими чиновниками.
– Ми не дозволимо, аби нашого керівника – Івана Киричика – замінили на когось зі столичних, – одноголосно заявляли працівники ДП «Волиньторф». – То лише завдяки йому підприємство нині – успішне і прибуткове. От хтось і вирішив забрати його у свої руки.
У чому ж проблема? 22 лютого цього року завершився термін дії контракту, укладеного Міненерговугілля України з директором Іваном Мироновичем. Однак наказу про звільнення досі не було. Ще задовго до цієї дати голова облдержадміністрації Борис Клімчук направив клопотання до профільного міністра Едуарда Ставицького щодо переукладання договору. Працівники ДП «Волиньторф» також звернулися до урядовця із проханням підписати новий контракт з Іваном Киричиком. Але позитивної відповіді не було. Навпаки – 25 лютого на підприємство прибула група осіб, щоб представити нового директора. Працівники стали протестувати і досі впевнено відстоюють свого керівника.
– Обіцяю: я вас не зраджу. Спочатку спробую по-діловому пояснити ситуацію міністрові Ставицькому, – звернувся до численної аудиторії Ігор Єремеєв. – Якщо ж не вийде, проситиму вашої допомоги і підтримки у Києві. Щиро вірю, що разом нам усе вдасться.
Зустріч із депутатом того дня стала не єдиним приємним сюрпризом для прилісненців: стараннями та коштом Благодійного фонду «Волинська родина» у Будинку культури організували прекрасний концерт.
Чекали свого народного депутата того дня і в селі Копилля. 9 березня сільська школа відзначала 110-й день народження. 
– Дуже дякую, що запросили мене разом із вами відзначити таку поважну річницю, – сказав Ігор Єремеєв, принагідно вітаючи жіноцтво із минулим святом 8 Березня. – Із найбільшою повагою завжди говорю про вчителів: своїх, чужих – усіх, хто своє життя і здоров’я віддає дітям. Знаю, що праця ваша не надто вдячна, розумію, що не завжди вистачає сил і натхнення. Але постійно вважав і вважаю: саме ви, педагоги – еліта суспільства, тому перед вами у шані схиляю голову.
На свято без подарунків, зрозуміло, не приходять. Від Благодійного фонду «Волинська родина» Ігор Єремеєв вручив вчительському та учнівському колективу закладу в особі директора Світлани Давидюк новенький комп’ютер і сертифікат на 10 тис. грн.
– Ну скажіть, коли ми раніше бачили у селі депутата? Кандидата – так, а депутата? – напівжартома звернувся до присутніх у залі випускників різних років та вчительського колективу Копиллівський сільський голова Костянтин Давидюк. – Знаєте, у нашій державі дуже багато заможних людей, але так мало тих, хто безкорисливо віддає іншим свої кровно зароблені. Нам пощастило: нині ми зробили правильний вибір. Ігор Миронович –  насправді народний депутат.
Світлана ДУМСЬКА.
.
 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%