Рученьки мерзнуть, злипаються пензлики...

Рученьки мерзнуть, злипаються пензлики...

Волинських чиновників теж заставлять у мороз на вулиці власноруч клеїти плакати на підтримку Петра Порошенка і його партії?!


У сусідньому м. Дубно Рівненської обл., звідки родом Ірина Луценко, очільниця «Блоку Петра Порошенка» у Верховній Раді України та дружина Генерального прокурора України Юрія Луценка, незважаючи на лютий мороз, клеять пропагандистські плакати. Погано не те, що біл-борди хвалять діяльність Президента Порошенка, а що їх чіпляють... працівники райдержадміністрації в робочий час!

«В мережі Фейсбук дубенчанка Ксеня Галицька висловила своє здивування, чому працівники Дубенської РДА власноруч у робочий час, а, головне, у холод і мороз клеять біл-борд», – повідомив портал «ЧаРівне».

А журналісти з сайту «ВСЕ» поспілкувались із головою РДА Юрієм Парфенюком:

«Я про цей інцидент нічого не знав. Дізнався від наших дубенських журналістів. Сьогодні весь день на зустрічах (на увазі зустріч з радником міністра юстиції Андрієм Помазановимред.) і не мав змоги розібратись, хто і що клеїв. Найближчим часом ми дамо офіційне пояснення щодо цього інциденту».

«Ну що ж, будемо чекати офіційного пояснення, проте як нам стало відомо, в одному з селищ Рівненщини аналогічний плакат клеїли рятувальники. Скоріш за все, це наказ «зверху» обклеїти всю область маніпулятивними плакатами і виконувати його вимушені, хто як може. Нагадаємо,у різних районах Рівненщини,мешканці області можуть побачити партійні білборди БПП. Їх по області безліч, й усі вони для пересічних мешканців. Приписуванням заслуг, маніпуляцією думки виборців й порушенням законодавства – саме так називають юристи іміджеву рекламу «Блоку Петра Порошенка», – зазначає «ЧаРівне».

Наразі схожої реклами на Волині ще не клеять. Або вказівка не дійшла, або голова облдержадміністрації Володимир Гунчик повністю втратив інтерес до своєї посади і вже не хоче виконувати доручень, які на новому місці роботи чи на пенсії (9 березня йому виповнюється 60 літ, – ред.) йому будуть непотрібними.

Сергій ШРАМЧУК.

На фото порталу «ВСЕ»: так і м. Дубно Рівненської обл., за 50 км. від м. Луцька, рекламують діяльність Петра Порошенка.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.5%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 55.8%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (11) - 21.2%
Мене це не стосується. (3) - 5.8%