Правда одним реченням 22.02.2018

Правда одним реченням 22.02.2018

…Прес-секретарем Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана 19 лютого призначено Василя Рябчука, випускника Луцької  гімназії №14 та ВДУ ім. Лесі Українки, який раніше працював на радіо «СіД-fm» і на телеканалах «1+1», «ТРК-Україна», «5 канал», «ЕспресоTV».
…Біля фотостели «Небесної Сотні» 20 лютого ц. р. Нововолинський міський голова Віктор Сапожніков, його заступники, депутати, представники громадських об’єднань, військовослужбовці, учасники АТО, молодь, духовенство вшанували жертовність Героїв Євромайдану. 
…Генерал-майор  Володимир Гриняк, якого ГПУ підозрює в причетності розстрілів «Небесної Сотні» на Майдані, служить начальником управління громадської безпеки Нацгвардії та займається охороною органів чинної влади.
…21 лютого Петро Порошенко не прийшов в Оболонський райсуд м. Києва свідчити у справі про держзраду свого попередника Віктора Януковича, а з Адміністрації Президента спілкувався з учасниками процесу з допомогою відеозв’язку.
…Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос повідомив, що кожного тижня в зоні АТО покінчують життя самогубством 2-3 українських військовослужбовці, а в 80% демобілізованих захисників – ті, чи інші ознаки посттравматичного синдрому.
Володимир ДАНИЛЮК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.2%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 54.7%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (12) - 22.6%
Мене це не стосується. (3) - 5.7%