У рамках проекту ERASMUS+

У рамках проекту ERASMUS+

Ректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Ігор Коцан провів зустріч із професором Вищої школи Вюрцбург-Шфайнфурт,  доктором Ансгаром Бруном.

 

Німецький професор завітав до СНУ імені Лесі Українки у рамках проекту ERASMUS+, який реалізовується кафедрою геодезії, землевпорядкування та кадастру та Вищою технічною школою Вюрцбург-Швайнфурт (Німеччина).

«Упродовж тижня пан Брун знайомився зі структурою вишу, зокрема географічного факультету. Для студентів цього факультету професор прочитав відкриту лекцію «Застосування цифрового лазерного сканування та цифрової наземної фотограмметрії для вирішення прикладних інженерних задач». Взяв участь у круглому столі про перспективи та напрями співпраці кафедри геодезії, землевпорядкування та кадастру з Вищою технічною школою Вюрцбург-Швайнфурт. Провів для студентів навчальний семінар на тему «Застосування цифрової фотограмметрії в малому та середньому бізнесі», – деталізували в відділі зв’язків із громадськістю СНУ ім. Лесі Українки.

Про свої враження від спілкування зі студентами доктор Ансгар Брун поділився з ректором Ігорем Коцаном:

«Я вражений високим рівнем теоретичних знань у студентів з фотограмметрії й інших дисциплін. Вважаю, прилад, який я привіз, допоможе молоді більше набувати практичного досвіду».

Під час діалогу Ігор Коцан та Ансгар Брун домовилися продовжити у рамках програми ERASMUS+ обмін студентами і викладачами, ініціювати спільні проекти й залучати представників бізнесових кіл Німеччини та України для їхньої реалізації. Адже професор Вищої школи Вюрцбург-Шфайнфурт Ансгар Брун та завідувач кафедри геодезії, землевпорядкування і кадастру СНУ Анна Шостак вже здійснюють спільне наукове керівництво кількома дипломними роботами, як у німецьких студентів, так й українських. Вже у березні цього року ще кілька студентів географічного факультету поїдуть на семестрове навчання та підготовку дипломних робіт до Вищої школи Вюрцбург-Шфайнфурт. Натомість до СНУ імені Лесі Українки прибудуть німецькі студенти.

До кола наукових інтересів професора Вищої школи Вюрцбург-Шфайнфурт Ансгара Бруна належать історичні пам’ятки та їхня реставрація за допомогою методів наземного лазерного сканування. Тож, окрім обміну досвідом із колегами та студентами СНУ імені Лесі Українки, він відвідав низку історичних архітектурних пам’яток Волинської області, у числі яких – православні церкви та замок в Олиці.

У зустрічі також взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи, євроінтеграції та роботи зі студентами Анна Данильчук та завідувач кафедри геодезії, землевпорядкування і кадастру СНУ імені Лесі Українки Анна Шостак.

Наш кор.

На фото Романа УСТИМЧУКА: православна церква в смт Олика, яку відвідав німецький професор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.3%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (232) - 44.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (160) - 30.5%