Чому за газ не платять?

Чому за газ не платять?

Майже тиждень фірма «Волиньгаззбут» не може вирішити елементарних технічних проблем збою програмного забезпечення, тому сотні тисяч волинян не можуть заплатити за спожитий природний газ. Це, крім усього іншого, загрожує людям втратою субсидій, адже законодавство передбачає механізм скасування їх нарахування, якщо отримувач вчасно не розраховується за спожиті енергоносії.

 

Отже, офіційно через технічні проблеми в комп’ютерному обладнанні «Волиньгаззбуту» (ця фірма займається роздрібним продажем газу споживачам, – ред.) волинянам у другій половині лютого ц. р. не можуть нарахувати вартості спожитих енерегоносіїв, якщо помешкання обладнані лічильниками. не прийшли платіжки за газ. Як в відділеннях банків, так і в Центрах обслуговування клієнтів – довжелезні черги. Касири та співробітники все пояснюють просто: в газовиків – «збій програми», а тому пропонують оплачувати вартість спожитого «голубого палива» «на око», самостійно проводячи розрахунки.

В принципі, ажіотаж законослухняних громадян, які прагнуть до кінця місяця таки розрахуватися за спожитий газ, цілком зрозумілий навіть не через їхнє бажання не залишатися боржниками за й так непомірно дорогий газ. Просто через штучно створену заборгованість люди можуть втратити субсидії за ЖКГ, а це – дуже велика проблема, яку начальство з «Волиньгаззбуту» вирішувати замість своїх клієнтів не буде…

Світлана КОМА.

На фото з відкритих джерел: логотип «Волиньгаззбуту».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 12.1%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (32) - 55.2%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (14) - 24.1%
Мене це не стосується. (3) - 5.2%