Степан Івахів і «Чорна вдова»

Степан Івахів і «Чорна вдова»

Народний депутат від Ковельського округу №21, співголова групи «Воля народу» Степан Івахів отримав статус  фігуранта кримінального провадження за підозрою у корупції, котре здійснюють детективи НАБУ.


Про це зазначається у відповіді Національного антикорупційного бюро України на звернення телеканалу «Аверс»:

«Та це зіграло з авторами фільму злий жарт, адже вони оприлюднили «чорну бухгалтерію»

Зокрема, НАБУ на чолі з Артемом Ситником уже перевіряє походження величезних коштів, які фігурують у скандальній стрічці «Чорна вдова: полювання на спадщину Єремеєва». Зацікавили антикорупціонерів також і фінансові документи незатвердженої форми звітності, які періодично світяться у фільмі. Цими кадрами «Континіум» намагався довести громадськості, що дружина покійного співзасновника компанії Ігоря ЄремеєваТетяна Єремеєва – не залишилися без копійки.

 «Саме у замовному матеріалі «Чорна вдова» пояснювали, що насправді жінці загиблого нардепа нібито передали увесь спадок, який на думку партнерів становить лише кінну школу. Далі у сюжеті показано безліч видаткових звітів, за якими Тетяна Єремеєва отримувала суми грошей від «щедрого» олігарха Івахіва. Все б нічого, якби саме показані документи не були з «чорної бухгалтерії». Перевірити це можна у будь-якого економіста. Адже таких бланків просто не існує», – зазначають колеги з ІА «Волинські новини».

Антикорупційне відомство проводить перевірку й того, скільки витратив Степан Івахів на святкування ювілею у космічному стилі і чи буде це відображено у декларації політика.

«До слова, за підрахунками журналістів, за два дні свята нардеп спустив майже 7 мільйонів гривень. Гуляння влаштували в одному з найдорожчих готелів Прикарпаття. Стиль вечірки обрали космічний, адже депутат записав навіть спеціальне відеозвернення, як він на місяці чекає землян в гості», – зазначається в повідомленні.

Натомість сам Степан Івахів 26 лютого ц. р. у стінах парламенту звернув увагу присутніх на інші причини загострення внутріполітичної ситуації. Портал «ВолиньPost» із цього приводу зазначає:

«Різні політичні сили у Верховній Раді чубляться, бо вже живуть виборами, причому, навіть не 2019 року. Засилля результатів різноманітних соціологічних досліджень в ЗМІ та коментарі деяких політиків підводять суспільство до думки, що вже цієї осені можливі дострокові парламентські вибори. Наближення виборів змушує політичні сили дбати про власні рейтинги»…

Наш кор.

На фото з відкритих джерел: фрагмент із відео запрошення Степана Івахіва на власний ювілей.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (0) - NAN%
Депутати, адже можуть його звільнити. (0) - NAN%
Виборці, бо вони носії влади. (0) - NAN%
Мені байдуже. (0) - NAN%