На Волинь завітали іноземні гості

На Волинь завітали іноземні гості

Іноземні експерти провели навчальні тренінги для українських прикордонників та завітали до Луцького загону.

Про це повідомила Державна прикордонна служба України.

У Держприкордонслужбі продовжуються спеціальні навчальні тренінги для прикордонників у сфері перевірки документів. Наразі вони проходять на базі відділів «Ягодин» та «Кучурган».

До занять, які проводились в рамках реалізації проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу TWINNING «Підтримка Державної прикордонної служби України у подальшому запровадженні принципів інтегрованого управління кордонами» залучались спеціалісти вище зазначених прикордонних відділів. У ході занять прикордонники мали можливість ознайомитись із досвідом своїх колег із Литви, Німеччини та Польщі.  Експерти Євросоюзу ознайомили інспекторів із зразками паспортних документів країн ЄС, способами їх виготовлення та технічного захисту, а також із основними видами підробок паспортів та візових етикеток.

Під час практичних занять, прикордонники досліджували надані паспорти та виявляли серед них підроблені. За результатом експертного дослідження отриманого документа кожен учасник тренінгу звітувався перед групою по виявленим підробкам, а обговорення результатів роботи фахівців виносилося на загальне обговорення.

Під час тренінгу, охоронці кордону України продемонстрували високий рівень підготовки та знань, а по його завершенню всі учасники отримають відповідні сертифікати.

Крім того, реалізуючи програму співробітництва між Держприкордонслужбою та Представництвом ЄС в Україні підрозділи Луцького загону відвідали представники Латвійської Республіки. Цей візит відбувся у рамках започаткування проекту «Підтримка розробки комплексного плану інтегрованого управління кордонами для України».

Іноземна делегація, до якої ввійшли європейські експерти Ян Барановський та Раймондс Дейхманіс, побувала у відділі «Рівне», в пункті пропуску «Ягодин» та консультативному пункті «Дорогуськ».

Саме під час перебування в підрозділах охорони державного кордону представники делегації мали змогу практично ознайомитись з роботою українських прикордонників та обговорили питання щодо вдосконалення системи охорони державного кордону.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 12.1%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (32) - 55.2%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (14) - 24.1%
Мене це не стосується. (3) - 5.2%