Спорт

Спорт

Незабаром старт легкоатлетичного сезону на Волині

10-11 березня у Луцьку відбудеться зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді та юнаків. Зокрема, з-поміж волинян на Чемпіонаті України стартуватимуть триразова учасниця Олімпійських Ігор Надія Боровська, дворазовий володар Кубка Європи Іван Банзерук, майстри ходьби Любешівської ДЮСШ, яка неодноразово здобувала командну першість на українських змаганнях. Про це повідомляє Департамент сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради.

Чемпіонат відбудеться на проспекті Волі, де буде облаштовано 1-кілометрову трасу. 10 березня змагання розпочнуться о 12:00 (відбудеться 5 заходів), а в неділю, 11 березня, вони стартуватимуть о 10:00 і включатимуть 9 заходів та церемонії нагородження. Відповідно, до 15:00 буде перекрито рух центральними вулицями міста.

Цьогорічний чемпіонат зі спортивної ходьби є важливим стартом у легкоатлетичному календарі України, адже під час заходу триватиме відбір національних збірних на командний чемпіонат світу, який відбудеться у травні в Китаї. Учасники матимуть можливість потрапити до складу жіночої, чоловічої та юніорських збірних.

Тож, бажаємо нашим спортсменам перемог.

Анна АРТЮХ

студентка факультету філології та журналістики СНУ імені Лесі Українки.

Фото взято з відкритих джерел

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.4%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (229) - 43.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (160) - 30.7%