Круглий стіл

Круглий стіл

Андрій Лозовий в Луцьку: «Людина з інвалідністю потребує трішки більше турботи, трішки більше тепла. Достукатись у владні двері їй допоможуть депутати нашої фракції»

Заступник Лідера Радикальної партії Андрій Лозовий, перебуваючи в місті Луцьку, взяв участь в роботі круглого столу: «Політичний діалог – крок у майбутнє». Разом з народним депутатом України від РПЛ та керівником Радикальної партії на Волині Володимиром Кравценюком на цьому заході був присутній також керівник громадської організації «Громадська взаємодія людей з інвалідністю» Юрій Федун. В заході брали участь представники низки громадських організацій інвалідів і пенсіонерів на Волині,голова фракції РПЛ у Волиньоблраді Юрій Ройко та депутати обласної ради та районних рад.

«Людина з інвалідністю потребує трішки більше турботи,трішки більше тепла. Достукатись у владні двері їй допоможуть депутати нашої фракції. Радикальна партія та її Лідер Олег Ляшко виступають за шанобливе ставлення до людей з інвалідністю. Їх потрібно розуміти і підтримувати, поважати і захищати. Це не тільки слова. Хочу наголосити, що наша парламентська фракція – єдина у Верховній Раді, яка має у своєму складі народного депутата, людину з ознаками інвалідності Юрія Шухевича. Проблеми таких співгромадян для нас надзвичайно важливі. Я вже знаю, що болить вам зараз. У Луцьку – це відсутність соціального таксі, є й інші проблеми. Підтримую створення на Волині Центру реабілітації осіб з інвалідністю. Збирайте всі пропозиції і будемо гуртом вирішувати ці проблеми», – зазначив у своєму виступі Андрій Лозовий.

Про важливість представництва громадських організацій, які об’єднують людей з ознаками інвалідності в органах місцевої влади говорив керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк: «Є хороші приклади, як ми можемо взаємодіяти. Наприклад, включати в партійні списки людей з ознаками інвалідності. Як ми працюємо в Луцьку? В нашому партійному списку – міський активіст, людина з ознаками інвалідності Михайло Новосад. Він стане наступним депутатом Луцької міської ради від нашої партії, адже добре зарекомендував себе. Ми його підтримуємо і хочемо, щоб саме ця людина отримала депутатський мандат і відповідально працювала».

«Мета нашої зустрічі – кардинальна зміна ставлення суспільства до волинян з ознаками інвалідності. Тут багато роботи. Передусім,захист прав таких осіб. Цілий пласт невирішених проблем. Адже не всі ми помічаємо поруч з собою людину-інваліда. Як голова фракції РПЛ у Волинській обласній раді, залишаю свій контактний телефон і готовий до подальших продуктивних комунікацій», – сказав у своєму виступі на засіданні круглого столу  Юрій Ройко.

Перший заступник керівника Радикальної партії на Волині Віктор Прокопчук у своєму виступі наголосив на  тому, що роль представників громадянського суспільства на Волині має лише посилитись: «Як приклад, хочу розповісти про діяльність нашого однопартійця, керівника Громадської ради при Рожищенській райдержадміністрації Віктора Марюка. Він об’єднав навколо нашої парторганізації в місті Рожище людей мужніх, які не сприйняли вирок долі, а хочуть займатись спортом і бути активними в громадському житті. Віктор Михайлович працює з ними. А ми підтримуємо цю діяльність».

«Суспільство вважає нас жебраками і прохачами.Але це не так. Лідер Радикальної партії першим запропонував нам конкретні пропозиції щодо спільної роботи і механізми реалізації наших проблем. Тому ми і підтримуємо стратегію Олега Ляшка «Інтеграція». Адже, об’єднавши наші спільні зусилля разом з Радикальною партією, маємо зробити життя наших співгромадян з інвалідністю безпроблемним. Ми готуємо мапу нашої спільної взаємодії і надалі зберемося на Волинському форумі в березні цього року вже готові до спільної діяльності. Сьогодні свої наміри реалізуємо на Волині, а завтра по всій Україні», – підсумував керівник  громадської організації «Громадська взаємодія людей з інвалідністю» Юрій Федун.

Жанна ВОРОБЙОВА.

Фото автора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 12.1%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (32) - 55.2%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (14) - 24.1%
Мене це не стосується. (3) - 5.2%