Що в шухляді Петра Порошенка?

Що в шухляді Петра Порошенка?

Президент України заявить, що розпустить Верховну Раду? Скаже, що піде у відставку? Пообіцяє повернути Міхеїла Саакашвілі? Чи за оголошеною темою прес-конференції «Виклики – 2018» Петро Порошенко 28 лютого ц. р. не торкатиметься цих та інших важливих проблем, а зосередиться на чомусь іншому?

 

В останній день зими захід відбудеться в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал», що в м. Києві..

Перший подібний захід відбувся 25 вересня 2014 р. Тоді Петро Порошенко говорив, що Україна «скинула тиранію» і що довгоочікуваний мир на Донбасі – «не за горами»…

Як нагадали колеги з «Радіо «Свобода», попереднє спілкування Петра Порошенка зі ЗМІ відбувалося 14 травня 2017 р. Вона була присвячена наданню Україні безвізового режиму з Європейським Союзом.

А рівно через 10 днів після цього глава держави побував із одноденним візитом у с. Ягодин Любомльського р-ну, м. Луцьку та с. П’ятидні Володимир-Волинського р-ну, але програма його візиту не передбачала жодного спілкування з журналістами, які виступали в ролі статистів.

Склад делегації представників волинських ЗМІ, хтось із членів якої може удостоїтися високої честі зачитати Петрові Порошенку одне з запитань, невідомий. Акредитація на захід, початок якого заплановано на 15.00, триває до 10.00 середи 28 лютого.

Тож інтрига, що ж у шухляді Петра Порошенка, залишається відкритою…

Щоправда, відрите опитування телеканалу «News One» вранці 28 лютого засвідчило для Петра Порошенка сумні результати: лише 24% тих, хто взяв у ньому участь, висловили бажання хоча б про щось запитати в Президента України. А 75% – узагалі не хочуть із ним говорити…

Сергій ШРАМЧУК.

На фото Романа УСТИМЧУКА: Петро Порошенко під час перебування в м. Луцьку у травні 2017 р.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%