Волинян серед затриманих у Києві немає

Волинян серед затриманих у Києві немає

Як відомо, 27 лютого ц. р. під стінами Верховної Ради України відбулося кілька акцій протесту. В результаті відбулася масова бійка між поліцією і нацгвардійцями з одного боку та невідомими громадянами – з іншого.

 

Люди вимагали, щоб до них вийшов Голова Верховної Ради України Андрій Парубій. А коли спікер відмовився спілкуватися з громадою, почалися заворушення. Принесених шин до парламенту так ніхто й не підпалив, але літали «коктейлі молотова», гумові кийки били по головах людей, чимало з яких волокли до «чорних воронків» прямо по снігу…

Офіційні джерела повідомили, що в результаті побоїща як мінімум 14 силовиків із травмами різного ступеню важкості потрапили в госпіталь. Про тілесні ушкодження з боку цивільних громадян не повідомляється. Однак, у прес-службі ГУ Нацполіції і місті Києва сповістили, що 9 активних порушників правопорядку» було затримано та відвезено в Шевченківський райвідділ поліції.

Крім цього, на акцію протесту під Верховною Радою 27 лютого прийшло й майже 1,5 тис. військових пенсіонерів. Вони представляли понад 498 тис. пенсіонерів у погонах, які вкрай незадоволені жалюгідним пенсійним забезпеченням, яке чинна влада обіцяла покращити, але так цього й не зробила. В результаті колишні захисники України навіть перекрили вул. Хрещатик біля Бесарабського ринку…Врешті-решт пообіцяли: готові перекривати автомобільні дороги у своїх обласних центрах, однак, впевнені, що державні органи на місцях їх не підтримують, оскільки сповідують провладну ідеологію.

Ця акція протесту завершилася загалом мирно. А от біля парламенту, як зазначалося вище, було гаряче.

То чи зафіксовані серед травмованих громадян та затриманих уродженці Волині?

Як повідомили в прес-службі ГУ Нацполіції міста Києва, на щастя, наших земляків серед доправлених у поліцейських відділок немає.

Світлана КОМА.

На фото порталу «Кореспондент»: епізод побоїща під стінами Верховної Ради України.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%