«Сторінка ганьби» для силовиків – від Прем’єр-міністра!

«Сторінка ганьби» для силовиків – від Прем’єр-міністра!

Луцький візит для Володимира Гройсмана виявився дуже корисним: він особисто очолить урядову комісії по захисту бізнесменів від свавілля силовиків!

 

Як відомо, 20 жовтня 2017 р. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман із одноденним візитом відвідав Волинь. Він оглянув хід реконструкції дороги, пообіцяв допомогти добудувати Перинатальний центр, а також в офісі фірми «Modern-Expo» провів закриту нараду з представниками волинського бізнесу.

Як потім зазначив один із її учасників, розмова була по-чоловічому жорстка і відверта.

Щоправда, журналістів там не було, тому про деталі сповістити нікому.

Це замість працівників мас-медіа зробив сам Володимир Гройсман, який 27 лютого пообіцяв створити та очолити спеціальну державну інституцію для захисту бізнесу від свавілля силовиків.

У цьому контексті він згадав візит у м. Луцьк і виступ сивочолого бізнесмена, який прямо сказав: неможливо працювати, коли 6 разів поспіль на офіс вриваються силовики в балаклавах і влаштовують безкінечні маски-шоу…

І ось 28 лютого на засіданні уряду Кабмін таки створив Комісію по захисту бізнесу від тиску силовиків на чолі з Володимиром Гройсманом.

«За його словами, робота комісії буде «абсолютно відкритою». В її склад увійдуть представники громадськості, бізнес-асоціацій, міністри. Представників силових органів там не буде. Головні завдання – розгляд конкретних випадків тиску на бізнес, систематизація інформації», – деталізує «Лівий берег».

«Створю публічну «сторінку ганьби», щоб «популяризувати» таких силовиків та їхні брудні справи. Українські правоохоронці, займіться, нарешті, чиновниками-корупціонерами. Не лізьте в бізнес!», – заявив Володимир Гройсман.

Наш кор.

На фото прес-служби КМУ: виступ Володимира Гройсмана.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (167) - 31%