Цунамі над «Цунамі»

Цунамі над «Цунамі»

На рожищенському ТзОВ «Цунамі», яке займається порізкою дуба, невідомі озброєні чоловіки напали на журналістів, побили їх та викрали мобільний телефон. Знімальній групі ТК «АВЕРС», яку утримували в закритому приміщенні, таки вдалося зафіксувати величезну кількість колод дуба на території підприємства.

«Маркування дерева повинне відбуватися спеціальними бирками, де зазначено номер та спеціальний штрих-код. Дані з цих значків зчитуються за допомогою спеціальних сканерів та потрапляють в державну електронну систему. Відтак, номер кожного значка характеризує ту чи іншу колоду. Проте державного маркування на дубах, що знаходяться на території підприємства, ми не помітили», – повідомили в ТК «АВЕРС».
За цим фактом журналісти звернулися в поліцію. Але ті відмовилися приймати заяву про напад і грабіж... Мало того: охорона в присутності «правоохоронців» спочатку віддала мобільний телефон журналістові, а потім… відібрала його. 
Лише після того, як про бездіяльність рожищенських пінкертонів представники мас-медіа звернулися до начальника ГУ Нацполіції у Волинській області, генерала поліції 3 рангу Петра Шпиги, аж із Луцька прибули слідчі, які й узяли розслідування інциденту під свій контроль.
ТзОВ «Цунамі», зареєстроване в м. Рожище по вул. Селянській. Його співвласниками в рівних частках виступають Руслан Деречинський і Володимир Вдовенко, а гендиректором трудиться Наталія Корнелюк. Реклама фірми засвідчує, що тут щороку ріжуть 2.000.000 кубометрів деревини…

Наш кор.

На фото Романа УСТИМЧУКА та з відкритих джерел: потужності ТзОВ «Цунамі».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4.3%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4.3%
Банкет під час чуми (28) - 59.6%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.1%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 19.1%
Мені байдуже (1) - 2.1%