Турбота про пасажирів – першочергова

Турбота про пасажирів – першочергова

Уявити наше сьогоднішнє життя без громадського транспорту не тільки важко, а й неможливо. Щоденно його послугами користуються десятки тисяч волинян.

Мова не стільки про міські перевезення, як про міжміські та міжобласні сполучення. Вони належать до компетенції багатьох перевізників, понад сотню угод з якими укладає приватне акціонерне товариство «Волинське обласне підприємство автобусних станцій». Очолює його добре знаний та шанований в області мудрий керівник та відмінний господарник Іван Потапчук. Саме завдяки його зусиллям минулий рік колектив не тільки закріпив попередні результати, але й значно їх перекрив. Запитаєте, за рахунок чого? Завдяки вдумливому підходу до організації автобусних перевезень, чіткому розподілу обов’язків серед персоналу товариства, персональній відповідальності кожного за доручену ділянку роботи. Але основне, вважає Іван Матвійович, що сприяє успіху, – це  постійна й щоденна турбота про пасажирів. 
Щороку чималі суми обласне підприємство витрачає не тільки на поліпшення умов для роботи персоналу автостанцій, а й на комфорт для подоружуючих. Вони,  на думку, керівника, мають почуватися так само затишно, як дома. На усіх автостанціях на спеціальних стендах розміщена найрізноманітніша інформація про рух автотранспорту, автобусні маршрути, час відправлення автобуса, при бажанні людина може придбати у дорогу воду, печиво чи якісь солодощі, на більших станціях – періодичні видання та книжкову продукцію. 
– В останні роки ми витратили кілька мільйонів на приведення усіх наших об’єктів до європейського рівня, – з усмішкою мовить Іван Матвійович. – Тепер вони, і це не тільки наша оцінка, а й закордонних гостей, колег з інших областей, уповноважених осіб зі столиці, які атестували наші автостанції, стали візитними картками наших міст та райцентрів.
Що це не просто слова, ми переконалися не так давно, коли побували у Старій Вижівці. Тутешня споруда автостанції, якою опікується директор Ковельської кущової Володимир Потапчук, красується, мов дівчина на виданні. Відразу видно руку доброго та турботливого господаря.

Володимир Приходько.

На фото автора: автостанція у Старій Вижівці.  

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.7%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (28) - 54.9%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (11) - 21.6%
Мене це не стосується. (3) - 5.9%