Обмін 2 на 2

Обмін 2 на 2

Росія нарешті передала Україні викрадених її спецслужбами біля держкордону на Сумщині ще в жовтні 2017 р. двох українських офіцерів-прикордонників. Те, що обіцяв 28 лютого на прес-конференції Президент Петро Порошенко, стало реальністю…

 

Отже, двох українських прикордонників – Богдана Марцоня та Ігоря Дзюбака – Кремль нарешті віддав Україні. Їх було захоплено під час перебування офіцерів в прикордонній смузі на українській території розвідувально-диверсійною групою РФ. Залишена машина та сліди боротьби одразу засвідчили, що з ворожої території відбулося проникнення окупантів, які й захопили в полон двох українських військовослужбовців. Згодом ФСБ звинуватила їх у незаконному перетині російсько-українського кордону та відправило під суд….

Обмін відбувся 2 березня ц. р. на нейтральній смузі українсько-російського державного кордону в районі пункту пропуску «Гоптівка» у Харківській обл. Натомість Україна передала російській стороні затриманих влітку 2017 р. у Херсонської обл.. військовослужбовців Прикордонної служби ФСБ Росії Владіміра Кузнєцова і Аскара Кулуба, які під час військових навчань зі сторони окупованого Криму висадилися на території Херсонщини та були затримані нашими «зеленими кашкетами».

Вочевидь, на Сумщині чекісти для того й викрадали двох українських офіцерів, щоб було на кого обміняти своїх диверсантів.

Світлана КОМА.

На фото «Української правди»: звільнені на Харківщині українські прикордонники повертаються додому.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.2%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 54.7%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (12) - 22.6%
Мене це не стосується. (3) - 5.7%