Дві красуні – за всю Волинь!

Дві красуні – за всю Волинь!

На відміну від повносправних атлетів Волині, жоден із яких навіть на гарматний постріл не був підпущений до складу збірної України на зимових Олімпійських іграх в південнокорейському  Пхьончхані , дві спортсменки з обмеженими фізичними можливостями вирушили на Паралімпіаду.

 

Отже, біатлоністка Юлія Батенкова-Бауман і лижниця Богдана Конашук у складі 30-ти членів збірної вирушили для участі XII зимових Паралімпійських іграх, які стартують у Південній Кореї.

Феєричними виявилися й урочисті випровадини наших паралімпійців, які відбулися в столичному залі «Stereo Plaza». Кількасот шанувальників, уболівальників, прихильників національної команди, спортивної громадськості, активістів, державних службовців, спонсорів і партнерів, побажали нашим посланцям миру найуспішніших стартів і фінішів. Відвідала урочистість і дружина глави держави – Марина Порошенко, яка нещодавно побувала з одноденним візитом у м. Луцьку.

А чудову атмосферу забезпечили виступи таких майстрів сцени як Pianoбой, Світлана Тарабарова, СКАЙ, Танок на майдані Конґо, Monatik і діти, гурту Без Обмежень, а також The Hardkiss, O.Torvald, Христина Соловій і композицї Соціально-культурного проекту «Безмеж».

Нагадаємо, що повносправна збірна України на зимових Олімпійських іграх виборола тільки одну золоту медаль. Тож будемо сподіватися на яскравіші результати представників Національного комітету спорту інвалідів України загалом та наших землячок зокрема, яким допомагав гідно підготуватися до відповідальних стартів Волинський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» на чолі з Миколою Зайченком.
Роман УСТИМЧУК.

На фото Агенції УНІАН: успіхів у Південній Кореї побажала паралімпійцям і перша леді Марина Порошенко.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.2%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 54.7%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (12) - 22.6%
Мене це не стосується. (3) - 5.7%