Зустріч Тетяни Єремеєвої з Володимиром Литвиним може стати вирішальною...

Зустріч Тетяни Єремеєвої з Володимиром Литвиним може стати вирішальною...

Щойно екс-Голова Верховної Ради України, народний депутат від виборчого округу №65 на Житомирщині, позафракційний рядовий член Комітету з питань освіти і науки Володимир Литвин в ефірі каналу «112 Україна» заявив, що очікує зустрічі з дружиною покійного колеги Ігоря Єремеєва – Тетяною Єремеєвою.

 

Перебуваючи в прямому ефірі телестудії центрального телеканалу, ввечері 2 березня ц. р. Володимир Михайлович висловив судження з низки важливих для держави та суспільства проблем. А останнім запитанням не від журналістів, а від громадян, які звернулися в студію, стало таке: чи зустрічався Володимир Литвин після смерті свого колеги Ігоря Єремеєва з його дружиною Тетяною Єремеєвою, в якої виник гострий конфлікт із приводу спадщини трагічно загиблого чоловіка з колишнім бізнес-партнером Ігоря Мироновича – нинішнім народним депутатом України від Ковельського округу №21, співвласником групи компаній «Континіум» Степаном Івахівим?

Володимир Литвин відповів, що розраховував зустрітися з Тетяною Єремеєвою та її старшим сином, коли на могилі Ігоря Мироновича в с. Острожець Млинівського р-ну Рівненської області (за 30 км від м. Луцька) встановлювали пам’ятник. Але не судилося... Тому Володимир Михайлович продовжив:

«До мене зверталися певні люди з тим, що Тетяна Єремеєва має намір зі мною зустрітися. Я їм передав свої контактні номери телефонів. І – очікую на контакт із Тетяною Єремеєвою».

Враховуючи великий вплив Володимира Литвина на певне коло вітчизняних політиків, а також враховуючи особисті стосунки як із покійним Ігорем Єремеєвим, так і з нині сущим Степаном Івахівим ще в період керівництва Володимиром Литвиним Народною партією та перебування на посаді Голови Верховної Ради України, є сподівання, що зустріч із Тетяною Єремеєвою, якщо така відбудеться, стане корисною для всіх... Тим паче, що син Володимира ЛитвинаІван Литвин – не просто бізнесмен, а володіє 5% частки в статутному капіталі... корпорації «Рошен», яка відомо кому належить....

Наш кор.

На фото телеканалу «112 Україна»: Володимир Литвин – у студії.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.9%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (210) - 46%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27.1%