Нардеп Дмитро Лубінець і кілерське кубло: що спільного?

Нардеп Дмитро Лубінець і кілерське кубло: що спільного?

Народний депутат України від «Блоку Петра Порошенка», куратор Волині від цієї правлячої партії Дмитро Лубінець намагався в м. Києві взяти на поруки підозрюваних в організації замовних убивств!

 

Портал  «Рупор» 3 березня сповістив, що 26 і 27 лютого 2018 р. у столиці правоохоронці провели масштабну спецоперацію.

Співробітники Головного управління розвідки Міністерства оборони України та Генеральної прокуратури України спільно з Нацполіцією затримали підозрюваних в організації зумисного вбивства керівника «Державної продовольчо-зернової корпорації України», яке скоювалося в жовтні минулого року.  

«26 і 27 лютого затримано замовників та виконавців. Усіх затримано на підставі статті 208 Кримінального Процесуального кодексу України. Найближчим часом ії буде обрана міра запобіжного заходу», – сповістили в прес-службі Нацполіції.

І ось пізно ввечері 1 березня ц. р. відбулося засідання Печерського районного суду міста Києва.

Як повідомляє «Рупор», народний депутат із м. Волноваха Донецької обл. Дмитро Лубінець намагався взяти на поруки одного з підозрюваних – Миколу Степанченка, близькі родичі якого трудяться в Дмитра Лубінця помічниками-консультантами нардепа. Зокрема, це батько підозрюваного – теж Микола Степанченко та його сестра – Ольга Степанченко.

Суддя Лариса Цокол не погодилася, щоб Дмитро Лубінець брав когось на поруки, але підозрюваних у вбивстві Олександра Царенка, Бориса Драпака і Ярослава Мужика випустила на волю  під заставу в розмірі 350 тис. грн..

Слід зазначити, що серед помічників-консультантів Дмитра Лубінця числиться і ще один відомий волинянам політик – голова Волинської облорганізації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Роман Романюк...

Світлана КОМА.

На фото з персонального сайту Дмитра Лубінця: Дмитро Лубінець в залі засідань Луцької міськради, де в президії знаходяться його соратники з числа представників минулої влади.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.9%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (210) - 46%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27.1%