Санітарні «Богдани», які погрузли в корупції

Санітарні «Богдани», які погрузли в корупції

Усе через корупційні скандали в оборонній сфері в поле зору спочатку американського видання «The New York Times», а потім і вітчизняних медіа потрапили санітарні автомобілі «Богдан-2251». 100 із них замовило Міністерство оборони України для евакуації поранених бійців із зони проведення бойових дій, половина вже надійшла у війська, з яких половина – вийшла з ладу. То хто ж лобіює цю аферу загальнонаціонального масштабу?

 

Останній із найгучніший із них пов’язаний з санітарними автомобілями «Богдан-2251». Їх Збройним Силам з 2017-го року продає корпорація «Богдан Моторз», яка до 2009-го належала Порошенку, нині власником корпорації є бізнес-партнер глави держави Олег Гладковський (раніше Свинарчук), який на посаді першого заступника Секретаря РНБО опікується розвитком озброєння армії. А до призначення на посаду голови облдержадміністрації Володимир Гунчик був заступником голови правління корпорації «Богдан Моторз», а ще раніше – очолював її луцький автозавод. І хоча нікчемні «Богдани» скручують із китайських запчастин на заводі в Черкасах, певний стосунок цей скандал до Волині має…

Скандал розгорівся, коли з’ясувалося, що майже половина санітарних «Богданів-2251», які відправили в АТО, поламалися в перші місяці експлуатації. У лютому про це написала американська газета «The New York Times». Стаття "В Україні корупція зараз підриває військо" починається саме з історії про закупівлю Міноборони «Богданів».

«Українська правда» вирішила розібратися в скандальній історії. І в неї з’явилися приголомшуючі результати…

Повна версія публікації – за цим посиланням: https://www.pravda.com.ua/articles/2018/03/6/7173694/

Сергій ШРАМЧУК.

На фото «Української правди»: недолугі «Богдани-2251» біля заводу, де їх скрутили.

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (224) - 44.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (145) - 29%