Смертельна карма Путніа – аеродром «Хмеймім»

Смертельна карма Путніа – аеродром «Хмеймім»

Саме небо застерігає Кремль: не літайте в Сирію, не бомбіть там мирних людей!

 

6 березня російська авіація зазнала чергової болісної втрати. Транспортний літак «Ан-26» МО РФ розбився під час приземлення на сірійську авіабазу «Хмеймім». Усі 39 російських військовослужбовців (включно з 6 членами екіпажу) загинули.

Як зазначила московська газета «Известия», найімовірніша причина катастрофи – технічна несправність, котра проявилася безпосередньо в момент посадки.

Серед тих, хто розбився об сирійську землю, яку російські стерв’ятники регулярно бомблять із повітря, майже всі офіцери та прапорщики. А ще – генерал майор Владімір Єремєєв.

Слід нагадати, що це вже як мінімум друга масова загибель російської армії під час повітряних чартерів на Близький Схід.

Вранці 25 грудня 2016 р. біля м. Сочі рухнув у Чорне море перевантажений військово-транспортний літак «Ту-154»». На ньому на той же ж сирійський аеродром «Хмеймім» летіли артисти Ансамблю пісні і танцю МО РФ, а також знімальні групи низки російських телеканалів, які мали зафіксувати новорічний концерт гастролерів для російських окупаційних військ у Сирії. Як зазначило видання «Газета.ру», тоді загинули всі 92 людини, включно з 8 членами екіпажу.

Чи були серед загиблих вихідці з України і, зокрема, з Волині, невідомо.

Сергій ШРАМЧУК.

На фото газети «Известия»: «Ан-26», який упав біля аеродрому «Хмеймім».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (212) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27%