Взялися за «Волиньгаз»

Взялися за «Волиньгаз»

Диктат газового монополіста може закінчитися, якщо обласне відділення Антимонопольного комітету України предметно дослідить цінову та тарифну політику цього приватного підприємства.

 

Через скарги споживачів Волинське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України розпочало перевірку за ознаками порушення законодавства про захист економічної конкуренції у діях ПАТ «Волиньгаз» щодо зловживання монопольним становищем.

«Йдеться про створення перешкод у встановленні індивідуальних газових лічильників роторного типу», – інформують у прес-службі АМКУ.

«Відділенням з'ясувало, що газорозподільне підприємство протягом 2017 року створювало перешкоди мешканцях багатоквартирних будинків у виборі для проектування та встановлення приладів обліку газу, зокрема лічильників G1,6 ЕГЛ виробництва ПрАТ «Ямпільський приладобудівний завод», – деталізувало ІА «Волинські новини».
Згідно з попередніми результатами, в АМК встановлено, що ПАТ «Волиньгаз» з власної ініціативи перед встановленням всіх приладів обліку газу зобов’язує споживачів проводити обов’язкову перевірку приладу обліку на відповідність метрологічним характеристикам заводу виробника. За результатами таких перевірок лічильники G1,6 ЕГЛ виробництва ПрАТ «Ямпільський приладобудівний завод» визнавались такими, що не пройшли перевірки та не підлягають встановленню.
Наразі розслідування у справі триває.
«За наявності у споживачів послуг ПАТ «Волиньгаз» інформації, що, на їх думку, може допомогти Відділенню в проведенні розслідування, пропонуємо надсилати її на електронну адресу: vl@amcu.gov.ua, або на поштову адресу територіального відділення: 43025, м. Луцьк, вул. Винниченка, 67», – закликали в облвідділення АМКУ.

Наш кор.

На фото прес-служби АМКУ: герб антимонопольного відомства.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.9%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (210) - 46%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27.1%