Непереможний «Абориген»

Непереможний «Абориген» У спорткомплексі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулася фінальна частина змагань Чемпіонату Волині з футзалу серед ветеранів вікової групи 45 років і старших. Впевнену перемогу 3 березня ц. р. здобув луцький «Абориген» на чолі з президентом клубу, головою Наглядової ради ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536» Віктором Чорнухою.


Як повідомив один із учасників турніру Ігор Лещенко (разом із відомим по минулих виступах за луцькі команди майстрів «Торпедо» і «Волинь» Сергієм Чабаном – воротар ФК «Абориген»), спочатку ветерани змагалися в груповому раунді.  У м. Ковелі, смт Маневичах і м. Володимирі-Волинському 12 футзальних команд виборювали путівки в фінал, які здобули ФК «Абориген» (Луцьк), ФК «Наше Місто» (Ковель), збірна Маневицького району (Маневичі), ФК «Політех»(Луцьк), ФК «Володимирівка» (Володимирівка) та ФК «Централь» (Ковель).

У матчі за 5-6 місця «Наше Місто» обіграло збірну Маневицького району, а в поєдинку за бронзові нагороди «Політех» виявився сильнішим за  «Централь». Найбільш видовищним та напруженим виявився матч за перше місце, в якому ФК «Абориген» переміг «Володимирівку» з рахунком 3:1.

Змагання проведені під егідою Федерації футболу Волині, яку очолює Віталій Кварцяний. А нагородження здійснив Заслужений тренер України, наставник Паралімпійської збірної з футболу Юрій Тимофеєв.

Слід зазначити, що ФК «Абориген» регулярно бере участь та перемагає на різноманітних турнірах як загальноукраїнського рівня, так і на місцевого. Особливо слід відзначити участь команди волинських ветеранів у започаткованому Ігорем Лещенком щорічному турнірі у м. Волноваха Донецької області на честь полеглих у травні 2014 р. військовослужбовців 51 Володимир-Волинської ОМБр. А нещодавно гості з донецького міста-побратима побували в м. Луцьку, де разом із «аборигенівцями» взяли участь у традиційному турнірі пам’яті Луцького міського голови Миколи Романюка.

Роман УСТИМЧУК.

На фото Петра КРИВОШЕЯ: ФК «Абориген» разом із президентом клубу Віктором Чорнухою.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.9%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (210) - 46%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27.1%