У Луцьку «запалюватимуть» 24 діджеї

У Луцьку «запалюватимуть» 24 діджеї

9 березня вперше у Луцьку на Театральному майдані відбудеться благодійний dj-парад «Благофест».

Щорічно 9 березня весь світ відзначає World DJ Day (Всесвітній день Ді-джея), який офіційно заснували в ЮНЕСКО. Масштабні заходи проводять в усьому світі за підтримки відомих ді-джеїв, радіостанцій та музичних каналів, після чого всі зароблені гроші передають на благодійність.

Як зазначив директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Олексій Веремійчик, у Луцьку є велика кількість діджеїв, які 9 березня не лише відзначать своє свято, а й продемонструють власну соціальну відповідальність. Протягом усього дня на Театральному майдані міста Луцька безперервно звучатиме якісна музика від найкращих діджеїв Луцька та Волині. Метою проведення параду є допомога діткам із синдромом Дауна, тому усі кошти, зібрані протягом дня, будуть передані для потреб ВОГО “Даун синдром”. “

Один із учасників параду Сергій Карпюк (DJ Dustin) зазначив, що проведення таких заходів - це поширена світова практика.

Цьогоріч благодійний dj-парад відбудеться на відкритому повітрі, аби розширити цільову аудиторію. Захід відбуватиметься з 10 години ранку до 10 години вечора.

«Протягом 12-ти годин 24 діджеї даруватимуть лучанам свою музику та приємні емоції. Анонсуватимуть виступи відомі луцькі ведучі. В процесі організації виникла ідея спрямувати кошти для діток із синдромом Дауна, тому усі зібрані кошти будуть передані для потреб ВОГО “Даун-синдром”. Ця верства населення повинна отримувати більше уваги з боку небайдужих людей. Впродовж заходу ми не лише проведемо збір коштів, а й привернемо увагу громадськості до цієї проблеми”,- наголосив він.

Голова правління ВОГО “Даун-синдром” Олена Мельник висловила вдячність представникам міської влади та небайдужим молодим людям, які допомагають та розуміють проблематику родин, у яких виховуються особливі діти. За її словами, реалізація проектів, спрямованих на покращення життя дітей із синдромом Дауна, потребує значного фінансування.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (212) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27%