На Волині бурштин охоронятимуть гвардійці

На Волині бурштин охоронятимуть гвардійці

У місцях можливого незаконного видобутку бурштину в Маневицькому та Любешівському районах області на весняно-літній період до забезпечення правопорядку залучать військовослужбовців Національної гвардії України.

Про це йшлося у вівторок, 5 березня, під час робочої зустрічі керівництва волинської поліції із заступником начальника Західного територіального управління Нацгвардії України Валерієм Смоловим, - інформує прес-служба ГУНП у Волинській області. 

Додаткові сили військовослужбовців Національної гвардії залучають до забезпечення правопорядку з метою недопущення з початком потепління спроб незаконного видобутку бурштину в північних районах області. Учасники зустрічі проаналізували стан публічної безпеки на території Маневицького та Любешівського районів, відпрацювали механізми спільних дій правоохоронців.

Заступник начальника ГУНП в області Сергій Козак, проінспектував підрозділи поліції, які нині забезпечують правопорядок у місцях можливого незаконного видобутку бурштину, перевірив готовність правоохоронців до несення служби з початком весни, стан їх побутових умов у місцях дислокації.

У робочій зустрічах взяли також участь заступник начальника управління превентивної діяльності  волинської поліції Віталій Тортина, начальник патронатної служби апарату Волинської ОДА Борис Кондратюк, а  також  голови Маневицької і Любешівської районних державних адміністрацій.

Нагадаємо, в березні поліцейські припинили спробу незаконного видобутку бурштину на території Куклинського лісництва Маневицького району. За фактом порушення правил використання надр слідчі проводять досудове розслідування в кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 240 Кримінального кодексу України.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (212) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27%