У Луцьку поліція затримала іноземця

У Луцьку поліція затримала іноземця

Громадянин іншої держави намагався підкупити співробітників управління Державної міграційної служби України у Волинській області.

Про це повідомила прес-служба ГУНП у Волинській області.

Учора, 6 березня, 40-річний іноземець намагався дати співробітникам міграційної служби неправомірну вигоду у вигляді 100 доларів США та трьох пакетів з цукерками і вином. Хабар посадовцям чоловік пропонував за позитивний результат співбесіди щодо визнання його політичним біженцем або особою, яка потребує захисту.

«Громадянина іншої держави затримали у порядку ст. 208 Кримінального процессуального кодексу України. Нині, йому оголосили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України. Йдеться про пропозицію, або надання неправомірної вигоди службовій особі. Вирішується питання щодо обрання підозрюваному міри запобіжного заходу», – повідомив Петро Шпига, начальник ГУНП у Волинській області.

Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, що Національна поліція України спільно з працівниками Державної прикордонної служби та Державної міграційної служби проводять оперативно-профілактичну операцію «Мігрант». Метою загальнодержавних профілактичних заходів є виявлення іноземців, які своїми діями впливають на криміногенну ситуацію в країні.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (212) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27%