Справа п’яти

Справа п’яти

Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо 5 волинян, які в складі організованої злочинної групи негласно збирали інформацію про громадян.

Про це інформує прес-служба прокуратури області. 

За процесуального керівництва прокуратури Волинської області Управління СБУ в області завершило досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо п’яти осіб, які у складі організованої групи, використовуючи спеціальні засоби отримання інформації, у Луцьку влітку 2017 року незаконно збирали, зберігали та поширювали конфіденційну інформацію про громадян.

Спеціальні технічні засоби негласного отримання інформації були придбані за кордоном та переміщені на митну територію України з приховуванням від митного контролю.

Керівника групи підозрюють також в умисному незаконному придбанні та зберіганні за місцем свого проживання бойових припасів та підбуренні двох осіб до нанесення легких тілесних ушкоджень громадянину.

Нагадаємо, незаконну діяльність членів ОЗГ вдалося припинити у серпні минулого року у результаті спільно спланованих прокуратурою Волинської області та слідчим і оперативними підрозділами Управління Служби безпеки України в області слідчих та розшукових дій.

Наразі старшим групи прокурорів у кримінальному провадженні прийнято рішення про завершення досудового розслідування та в порядку ст. 290 Кримінального процесуального кодексу України стороні захисту здійснено відкриття матеріалів кримінального провадження.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (212) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27%