Славний ювілей корифея вищої метаматики!

Славний ювілей корифея вищої метаматики!

Уродженцеві Княжого граду професору Петрові Задерею виповнилося 70 років!

 

В Київському національному ніверситеті технологій та дизайну нещодавно відсвяткував своє 70-річчя наш земляк, завідувач кафедри вищої математики, доктор фізико-математичних наук, професор Петро Задерей. Ювіляра привітали керівництво університету, його учні, колеги, друзі та земляки з Волині.

Ректор КНУТД, академік НАПН України, доктор економічних наук, професор, народний депутат України 3-6 скликань Іван Грищенко вручив ювіляру посвідчення та знак «Заслужений працівник університету», щиро подякувавши за багаторічну плідну працю.

Також Петра Васильовича привітав Сергій Шевчук, теж народний депутат України 3-6 скликань, голова Міжнародного громадського обʼеднання «Волинське братство».

«Ми з ювіляром не просто народились на одній землі, рідній Волині, ми обидва закінчили середню школу №2 міста Володимир-Волинського! І в кожного з нас за навчання в цій славній школі – золота медаль!», – серед іншого зазначив Сергій Володимирович.

Петра Задерея також привітали співробітники Інституту математики Національної академії наук України, зокрема – завідувач відділу теорії функції доктор фізико-математичних наук, професор А. С.  Романюк, доктори та кандидати наук А. С. Сердюк, А. П. Голуб, В. В. Савчук, А. Л. Шидліч, В. С. Романюк, С. А. Стасюк, І. В. Соколенко та багато інших. Слід зазначити, що багато провідних фізиків та математиків, які вшанували Петра Васильовича, також родом із Волині, звідки теж прибули поважні гості.

Зокрема, професора Петра Задерея привітали його учні, доценти Східноєвропейськогонаціонального  університету імені Лесі Українки С. Б. Гембарська та Р. В. Товкач.

Слід зазначити, що Петро Васильович Задерей народився 3 березня 1948 р. у с. Свійчів Володимир-Волинського р-ну Волинської обл. Математик, доктор фізико-математичних наук, професор. Закінчив Луцький педагогічний інститут імені Лесі Українки.  Завідувач кафедри вищої математики Київського національного університету технологій та дизайну, член двох вчених рад по захисту докторських та кандидатських дисертацій, автор більше 160 науково-методичних статей, ряду посібників для студентів вищих навчальних закладів.

Наш кор.

На фото: Петро Задерей і Сергій Шевчук, які свого часу закінчили у м. Володимирі-Волинському середню школу №2 з золотими медалями.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (212) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27%