Волноваха стає ще більш українською

Волноваха стає ще більш українською

Над церквою Святого Миколая Чудотворця встановлено куполи!


З м. Волноваха Донецької обл. повертається на Волинь делегація, сформована з членів ініціативної групи на чолі з екс-начальником УСБУ у Волинській області, членом Благодійного фонду «Волинь-2014» Володимиром Мельниковичем, яка доводить до логічного завершення небувалу в масштабах всієї держави будову.

В місті-побратимі м. Луцька на честь полеглих у травні 2014 р. у бою з російськими сепаратистами військовослужбовців 51 ОМБр під командуванням майора Леоніда Полінкевича та задля інших захисників України та місцевих патріотів споруджено перший на Донбасі український православний храм. Його названо на честь ініціатора партнерських стосунків між Луцьком і Волновахою, нині покійного міського голови Миколи Романюка.

В складі делегації крім Володимира Мельниковича також перебували директор департаменту сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради Олексій Веремійчик та радник голови облдержадміністрації Тарас Яковлєв.

Як повідомили в прес-службі Луцької міськради, волинянами з місцевою владою обговорено план заходів із вшанування пам'яті військовослужбовців 51 Володимир-Волинської окремої механізованої бригади Збройних сил України (нині – 14 ОМБр) в травні ц. р.

Оскільки за підтримки багатьох волинян будівництво храму Святого Миколая Чудотворця завершується, то члени делегації побували на будові, де на власні очі побачили, що над церквою дійсно вже змонтовано куполи. Попереду – внутрішні оздоблювальні роботи, а іконостас уже є.

Наразі відкритим питанням залишається облаштування прилеглої території, адже ні в громадських активістів із Волині, ні в органів місцевого самоврядування нашої області, ні у влади м. Волноваха таких коштів у бюджетах не передбачено. Тому це питання потребує додаткового вирішення. Тим паче, що під час недавнього перебування в м. Луцьку дружини Президента Петра Порошенка – Марини Порошенко – голова облдержадміністрації Володимир Гунчик не лише вручив першій леді фотоальбом із етапами будівництва церкви, але й запросив Марину Анатоліївну та Петра Олексійовича на відкриття храму в травні ц. р.

Світлана КОМА.

На фото прес-служби Луцької міськради: над церквою в м. Волновасі монтують куполи.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (224) - 44.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (145) - 29%