15 березня: судний день для голови…

15 березня: судний день для голови…

Як стало відомо Інтернет-виданню «Буг», під час найближчого пленарного засідання Іваничівської райради 15-го березня депутати планують розглянути питання про висловлення недовіри голові Іваничівської райдержадміністрації Лілії Кревській.

 

«В Іваничівському районі назріває скандал з відставкою голови райдержадміністрації Лілії Кревської. Якщо буде депутатська ініціатива щодо внесення у порядок денний такого питання, то його поставлять на голосування. Про можливість висловлення недовіри голові РДА 1 березня повідомив також обласний депутат від «Свободи» Олександр Бик», – зазначає портал «Буг».

«Попередньо відомо, що на наступній сесії Іваничівської районної ради (15 березня) депутати райради пропонують заслухати звіт голови Іваничівської райдержадміністрації Лілії Кревської. За підсумками розгляду депутати на сесії мають право прийняти рішення про затвердження або незатвердження звіту голови РДА, а також про недовіру голові РДА (п. п. 28, 29 ч.1, ст. 43 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні»), – зазначив обранець громади у соцмережах.

В Іваничах добре знають, що у залі засідань райради між головою адміністрації Лілією Кревською та райради Андрієм Бадзюнем не раз виникали конфлікти.  Вони супроводжувалися словесними перепалками, погрозами, спонтанним вимиканням мікрофону тощо.

«Також Андрій Бадзюнь неодноразово наголошував, що Лілія Кревська стоїть в опозиції до керівництва районної ради. Підтвердженням того, що конфлікт чиновників не вичерпався, є пост голови Іваничівської райради в соцмережі. Ось окремі цитати з допису. Насамперед, до Президента України;

«Чотири роки минуло від того часу , як ми стояли на Майдані (київському, волинському, іваничівському). Що ми здобули і що маємо, і чому так? Перше питання – до Петра Порошенка… Ви в 2014 р. підписували розпорядження про моє звільнення, це була моя заява, за власним бажанням . Так от далі, три дні тому, чотири поки тому, ми хоронили Героя «Небесної сотні» на Іваничівщині Сергія Байдовського… Минуло стільки часу, ви собі успішно відпочиваєте на Мальдівах, а досі не покарані і не знайдені вбивці. Більше скажу: ви тепер вже і не кажете, коли і хто за це буде нести покарання?».

Тепер – до голови облдержадміністрації Володимира Гунчика:

«Кого ви призначаєте головами РДА??? На іваничівщині ви призначили Лілію Кревську, яка під час сесії районної ради дозволила собі (в сесійній залі, Іваничівської районної ради, де присутні усі портрети Героїв «Небесної сотні»!) сказати, що ми тут, обвішались «портретами «свободівців»… Я хочу отримати офіційну вашу відповідь, бо це не припустимо, щоб ваші ставленики дозволяли собі такі слова… Не чекайте, поки депутати районної ради приймуть своє рішення про відставку вашого представника на місці».

Лілія Кревська своєю чергою запевняє, що ніколи б не змогла осквернити пам’ять про Героїв.

«Чиновниця не забарилася з відповіддю на повідомлення голови райради і в коментарях до допису виставила фото Бадзюня в бронежилеті, докоряючи тим, що очільник району ходив так мирними Іваничами у час, коли хлопці без захисту гинули під кулями на Майдані», – написав «Буг».

Таким чином Лілія Кревська натякнула, що голова райради невдало використав елемент захисного одягу для самопіару»...

Слід зазначити, що до призначення на посаду голови Іваничівської райдержадміністрації Лілія Кревська виграла публічний конкурс на цю посаду (подібні конкурси, щоправда, згодом узагалі скасували, – ред.). До цього вона була помічником-консультантом народного депутата від Радикальної партії Олега Ляшка, неофіційного куратора Волині Андрія Артеменка (в 2017 р. виключений зі складу фракції, і після судового рішення ЦВК замість нього зареєструвала новим нардепом від списку радикалів донеччанку Валерію Заружко, ред.). А ще раніше – заступником начальника управління освіти і науки Луцької міськради, яка була незаконно звільнена, поновилася на посаді в судовому порядку, але так і не була поновлена, в тому числі – тодішнім Луцьким міським головою Миколою Романюком.

Наразі в біографії Лілії Кревської може настати ще один переломний момент.

Сергій ШРАМЧУК.

На фото порталу «Буг»: голова облдержадміністрації Володимир Гунчик на представленні голови Іваничівської райдержадміністрації лілії Кревської.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (212) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27%