І знову – Меркель! Учетверте поспіль…

І знову – Меркель! Учетверте поспіль…

Німецький парламент у середу, 14 березня, проголосував за призначення Анґели Меркель на посаду глави уряду. За четвертий поспіль термін 63-річної лідерки християнських демократів проголосували 364 з 688 депутатів Бундестагу за 355 необхідних.

 

Колеги з «Німецької хвилі» нагадують, що нинішня коаліція складається із консерваторів та соціал-демократів, разом їхні фракції нараховують 399 голосів.  Пріоритетами нового уряду попереднього канцлера  будуть зміни в Євросоюзі, вирішення конфлікту в Україні, а також питання біженців і соціальний захист.

«Нагадаємо, цього голосуванню передували тривалі переговори. Зрештою, більшість членів Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН) погодилися на створення їхньою політичною силою так званої "великої коаліції" з консервативним блоком ХДС/ХСС. Результати голосування німецьких соціал-демократів привітала також і канцлерка Меркель, яка зазначила, що з нетерпінням чекає на подальшу співпрацю в рамках коаліції «на благо країни», – зазначає «Німецька хвиля».

Колеги також пишуть, що Анґела Меркель почала свою політичну кар'єру в 35 років:
«Тоді докторка природничих наук, фізик за фахом, отримала шанс застосувати свої організаторські здібності як заступниці прес-секретаря останнього прем'єр-міністра НДР Лотара де Мезьєра. Згодом вона швидко піднялася кар'єрними сходинками – у 2000 році Меркель обрали головою ХДС. Однопартійці бачили в наполегливій Меркель надію й сподівалися, що вона виведе партію з кризи. У 2005 році вона стала головним кандидатом від партії на посаду канцлера – і ось уже 12 років керує німецьким урядом».

Сергій ШРАМЧУК.

На фото «Німецької хвилі»: Анґела Меркель вітає депутатів із успішним голосуванням.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (212) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27%