Кабмін вніс подання на звільнення Гунчика (доповнено)

Кабмін вніс подання на звільнення Гунчика (доповнено)

Як щойно стало відомо порталові «ВолиньUА», серед інших кадрових питань Кабінет міністрів України 14 березня 2018 р. вніс подання на призначення нового голови Волинської обласної державної адміністрації.

 

«Прізвище нового претендента на посаду «губернатора» Волині – Савченко Олександр Ілліч, генерал-лейтенант міліції, котрий раніше перебував на посаді заступника Міністра МВС України та обіймав посаду першого заступника голови Київської облдержадміністрації. Таким чином, вже найближчими днями можна очікувати відповідного Указу Президента та представлення нового керівника виконавчої гілки влади на Волині», – зазначається в повідомленні, опублікованому 14 березня ц. р. о 13 год. 43 хв. 

Цю інформацію "Волинській газеті" підтвердили і з джерел, які мають безпосереднє відношення до центральних органів влади. Щоправда, з одним уточненням: на засіданні Кабміну це питання публічно не обговорювалося, вочевидь, Володимир Гройсман сам погодив такий документ. 

Водночас на офіційному порталі Уряду на цю тему не повідомляється нічого. 

Натомість від імені самого Володимира Гунчика 14 березня ц. р. розповсюджене на сайті облдержадміністрації вітання з нагоди Дня українського добровольця, де серед іншого написано:

"Український доброволець – взірець патріотизму та любові до рідної землі. Серед них чимало й волинян, які постали на захист східних кордонів країни. Ви неодноразово доводили свою вірність Україні в боях за цілісність держави, а ваша хоробрість і стійкість змушували окупантів відступати. Своєю самовідданою службою та героїчними вчинками ви вкотре доводите, що не можливо здолати тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя. Впевнений, що спільними зусиллями ми зможемо очистити святу українську землю і об’єднати весь український народ. А День українського добровольця стане однією з основ, на якій будуть зростати і гартуватися нові покоління вільних українців".
Наш кор.

На фото порталу «ВолиньUА»: Олександр Савченко.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (212) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27%