Лучан зігріють сильними фільмами

Лучан зігріють сильними фільмами

У ніч і з суботи на неділю, 17-18 березня, у бібліотеці за адресою: проспект Президента Грушевського, 1, пройде березневий кінопоказ від проекту «Lutsk night cinema». За кінострічки голосували підписники спільнот Facebook, vk та Instagram.

За результатами голосування на кіноночі покажуть такі картини:

 

«Хокінг» (2004);

«Термінал»;

«Незламний»;

«Виклик»;

«Змінюючи реальність».

 

Як і завжди, кожен із глядачів зможе безкоштовно насолодитися смачненькими чаєм та кавою, поласує печивом. А також зробить світлини біля тематичної фотозони, з любов’ю підготовленої організаторами заходу. Не забороняється приносити і щось своє – їжа, безалкогольні напої, покривала, подушки та все, що може зробити ваш кіноперегляд дуже комфортним та затишним. Рекомендується захопити із собою друзів, сім’ю чи другу половинку, а також зручне змінне взуття. Між стрічками глядачі зможуть взяти участь у цікавих та веселих конкурсах, де є шанс виграти призи від партнерів проекту.

Щоб прийти на кіноперегляд, потрібно зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/forms/eGgCzGjsm2DPldEk2.  

Слідкуйте за новинами проекту «Lutsk night cinema» на сторінках у Facebook https://www.facebook.com/groups/lutsk.night.cinema та Instagram https://www.instagram.com/lutsk_night_cinema. Саме там можна проголосувати за майбутні стрічки, побачити фото із заходів та просто дізнатися багато цікавого з життя проекту.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (212) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27%