Радикали виправдовуються

Радикали виправдовуються

Ускладнення поховання: так – чи  ні Чого насправді стосується поправка нардепа Лозового

15 березня в силу вступають правки до КПК. Серед них – поправка народного депутата УкраїниАндрія Лозового щодо поховання померлих. ЗМІ поширили інформацію, що внаслідок поправки Лозового до КПК поховання громадян стане можливим виключно після рішення суду. Це не відповідає дійсності.

Поправки Лозового стосуються лише процедурного оформлення фактів смерті, які стали наслідком насильницьких дій, або мають такі ознаки.

Смерть, яка стала наслідком природнтих причин: старості або хвороб оформлюватиметься за «звичною процедурою», на підставі засвідчення таких фактів працівниками правоохоронних органів та медичних закладів, які і видаватимуть відповідні довідки, – наголошує прес-служба Радикальної партії на Волині.

Поправки до Кодексу, внесені Андрієм Лозовим, мають відношення до Інструкції про проведення судово-медичної експертизи, яка, в свою чергу, застосовується при факті смерті, яка настала внаслідокнасильницьких дій і не застосовується при настанні смерті внаслідок природніх причин.

Таким чином, зміни виправляють недолугості чинного законодавства і зводять до мінімуму можливості маніпуляцій та корупційних діянь у сфері розслідування тяжких та особливо тяжких злочинів. Саме тому, вочевидь, і викликають негативні емоції у різного роду ділків та псевдо-експертів, які звикли існувати в «мутній воді» вітчизняного правосуддя.

Поправка Лозового фактично знищує цілу систему паразитування на смертях українців.

Жанна ВОРОБЙОВА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (212) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27%